نظر جیمی دیمون درباره لغو محدودیت بدهی

جیمی دیمون، مدیر عامل جی‌پی مورگان، اظهار داشت که طرفدار لغو محدودیت بدهی است و به دولت این امکان را می‌دهد که بدهی خود را بدون اقدام کنگره تمدید کند. دیمون همچنین اظهار داشت که حتی درام پیرامون افزایش یا عدم تمدید سقف بدهی می‌تواند باعث وحشت شود، زیرا اقتصاد ایالات متحده برای جهان بنیادی است.

 

جیمی دیمون از جی‌پی مورگان از سقف بدهی نامحدود حمایت می‌کند

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان، یکی از بزرگترین بانک‌های جهان، در مصاحبه‌ای که با Punchbowl انجام شده، نظر خود را در مورد بحث کنگره در مورد افزایش سقف بدهی برای جلوگیری از نکول احتمالی در ایالات متحده ارائه کرده است. دیمون اظهار داشت که طرفدار لغو محدودیت بدهی است و در مورد تأثیرات درام پیرامون بحث‌های کنگره برای مذاکره برای افزایش سقف بدهی هشدار داد.

 

دیمون درباره محدودیت بدهی اعلام کرد:

امیدوارم از آن اجتناب کنیم. امیدوارم روزی از شر آن خلاص شویم.

 

این مقام اجرایی همچنین اعلام کرد که حتی نزدیک شدن به نکول برای اقتصاد آمریکا و جهان خطرناک است، زیرا توانایی‌های دولت ایالات متحده برای پرداخت بدهی‌های خود را مورد تردید قرار می‌دهد.

 

او بیان کرد:

در مورد خود پیش فرض، آن را به دو بخش در نظر بگیرید: مرحله پیش فرض و پیش فرض واقعی. حتی بد است که در آستانه نکول باشیم زیرا این می‌تواند رتبه‌بندی بدهی آمریکا را زیر سوال ببرد. ما برای اقتصاد جهان پایه و اساس هستیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا