تاکید جیمی دیمون در چالش برانگیز بودن وضعیت دلار

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس، از به چالش کشیدن وضعیت ارز ذخیره دلار آمریکا در بحبوحه روند تداوم دلارزدایی در سطح جهانی گفت ایالات متحده پایه اساسی اقتصاد جهانی است. دیمون گفت دلار آمریکا ارز ذخیره بنیادی است و ما نباید آن را به چالش بکشیم.

 

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان در مورد دلارزدایی و هژمونی دلار

جیمی دیمون، مدیرعامل جی‌پی مورگان چیس، پس از دیدار با دموکرات‌های مجلس نمایندگان در روز چهارشنبه در کپیتول هیل، دیدگاه‌های خود را در مورد اقتصاد ایالات متحده و دلار آمریکا به‌عنوان ارز ذخیره جهانی با مطبوعات در میان گذاشت.

 

دیمون با اشاره به اینکه اقتصاد ایالات متحده هنوز خوب پیش می‌رود، توضیح داد:

مصرف‌کنندگان در وضعیت خوبی هستند، قیمت خانه برای ۱۰ سال افزایش یافته است، قیمت دارایی‌ها افزایش یافته است، بدهی‌ها در وضعیت خوبی قرار دارند.

 

با این حال وی خاطرنشان کرد:

ما در این راه مشکلاتی داریم که باید حل شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا