اخبار آلت‌کوین‌هااخبار بیت‌ کویناخبار جهان

جک دورسی: نقدینگی برای کانال پرداخت شبکه لایتنینگ

جک دورسی، بنیانگذار و مدیر عامل FTX ، بیت کوینر و مدیر عامل سابق توییتر در بحثی تحت یک توییت نشان داد که چرا معتقد است اثبات کار برای ارز دیجیتال پرچمدار بسیار مهم است. او همچنین اظهار داشت که شرکت پرداخت رمزنگاری او Square به دنبال بهبود کار شبکه لایتنینگ است.

جک دورسی با مدیر عامل FTX در بیت کوین مخالف است

پس از مصاحبه اخیر خود با فایننشال تایمز، رئیس صرافی FTX سام بانکمن-فرید اظهار داشت که بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت آینده ای ندارد.

با این حال، بانکمن-فرید در توییتی که بعدا منتشر شد گفت که معتقد است بیت کوین پتانسیلی برای ذخیره ارزش دارد. او همچنین اعتراف کرد که بیت کوین را می توان با استفاده از شبکه لایتنینگ “xferred” کرد. با این حال، به این سوال از دورسی که چرا او آن را اجرا نکرد، مدیر عامل FTX هیچ پاسخی ارائه نکرد.

Square به دنبال تامین نقدینگی کافی برای شبکه لایتنینگ است

زمانی که متیو دانیل گرین، رمزنگار آمریکایی، پرسید که آیا Square می‌تواند این کار را انجام دهد، جک دورسی همچنین اظهار داشت که شرکت پرداخت‌های کریپتو Square او به دنبال ارائه نقدینگی کافی برای کانال‌های پرداخت مبتنی بر شبکه لایتنینگ است. گرین تا کنون در توییتی نوشت، مشخص نیست که آیا شبکه لایتنینگ نقدینگی کافی برای کار با پرداخت‌های واقعی در مقیاس را فراهم می‌کند یا خیر.

دورسی می گوید که PoW جام مقدس برای بیت کوین است

در جریان بحث، دورسی، میلیاردر و حداکثرگرای بیت کوین، اصرار داشت که الگوریتم اثبات کار را می توان جام مقدس برای بیت کوین در نظر گرفت، و اظهار داشت که این الگوریتم “ساده ترین” و “شهودی ترین” است و فقط PoW قابل اعتماد است. برای اطمینان از عدم تمرکز طلای دیجیتال کافی است.

علاوه بر این، در حال حذف نقاط شکست در شبکه BTC است و به گفته وی ، اثبات سهام، یک اثبات واحد برای شکست است و PoS مقیاس نخواهد شد.
در مورد بیت کوین، دورسی اخیراً در توییتی اعلام کرده است که سقوط فعلی بیت کوین را تماشا نمی کند زیرا معتقد است که گسترش پذیرش به این یا آن صورت به افزایش مجدد قیمت بیت کوین در بلندمدت کمک می کند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا