زمان قوانین جدی در کریپتو فرا رسیده است

مارک برانسون گفت که یک چارچوب قانونی جهانی ارزهای دیجیتال به یک راه حل جهانی نیاز دارد. مارک برانسون، رئیس تنظیم‌کننده بازار مالی آلمان BaFin، ظاهراً از مقامات جهانی خواست تا همکاری کنند و قوانین مناسبی را در صنعت ارزهای دیجیتال وضع کنند. او ادعا کرد که چنین قوانینی می‌تواند حمایت بیشتری از مشتری را فراهم کند و از استفاده از این طبقه دارایی در فعالیت‌های غیرقانونی جلوگیری کند.

 

حالا زمانش فرا رسیده که کریپتو درست قانون‌گذاری شود

به گفته برانسون، نظارت فعلی بر بخش ارزهای دیجیتال به اندازه کافی سختگیرانه نیست تا بازیگران بد را دور نگه دارد.

 

او پیشنهاد کرد:

اینکه فقط اجازه دهید صنعت به عنوان زمین بازی برای پولداران رشد کند، حرکت اشتباهی بوده است.

 

او معتقد است که دولت‌های همه کشورها باید دست به دست هم بدهند و در اسرع وقت یک چارچوب نظارتی جامع تشکیل دهند:

اکنون زمان تنظیم جدی ارزهای دیجیتال است. مهمترین نکته این است که فقط به راه حل اروپایی نیاز ندارد. به یک راه حل جهانی نیاز دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا