مصاحبهاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

سخت است که نخواهی رمزارز داشته باشی!

پل تودور جونز، مدیر صندوق تامینی میلیاردر، انتظار دارد که رمزارزها آینده درخشانی داشته باشند زیرا فدرال رزرو برای مبارزه با تورم نرخ بهره را افزایش می دهد. این سرمایه گذار مشهور تأکید کرد: سخت است که نخواهی برای طولانی مدت ارز دیجیتال داشته باشی!

 

پل تودور جونز، مدیر مشهور صندوق سرمایه گذاری در بیت کوین، کریپتو

سرمایه گذار میلیاردر و مدیر مشهور صندوق سرمایه گذاری، پل تودور جونز، سه شنبه در مصاحبه ای با CNBC درباره بیت کوین صحبت کرد. جونز موسس شرکت مدیریت دارایی Tudor Investment Corp است.

این میلیاردر گفت:

من این شکاف نسلی را می بینم و این یک شکاف دیجیتالی است. اگر به باهوش‌ترین ذهن‌هایی که امروز از کالج‌ها بیرون می‌آیند نگاه کنید، بسیاری از آنها به سمت رمزنگاری می‌روند، بسیاری از آنها به سمت Web 3.0 می‌روند.

 

واضح است که اگر به رویای نهایی ارز دیجیتال فکر می کنید، این یک اینترنت بدون مرز است که در آن، شما بلاک چین را به عنوان کد تأیید در اختیار دارید که به هر کسی در اینترنت اجازه می دهد فوراً متصل شود، زیرا بلاک چین هویت آنها را تأیید می کند و سپس باز می شود.

 

بنیانگذار سرمایه‌گذاری تودور اظهار داشت:

بدیهی است که بانک‌های مرکزی و دولت‌های مرکزی لزوماً طرفداران زیادی از آن نخواهند داشت، به‌ویژه وقتی صحبت از استفاده از رمزارز به عنوان وسیله مبادله به میان می‌آید.

 

او اخطار داد:

این واقعیت است که شما از دولت ها خریدی دریافت نمی کنید زیرا آنها توانایی کنترل ایجاد و عرضه پول را از دست می دهند.

 

با این وجود، جونز خاطرنشان کرد:

در جهانی که ما درآن هستیم، توانایی داشتن اینترنت بدون مرز و ذخیره‌سازی ارزش، خارج از ارزهای فیات بسیار جذاب می‌شود.

 

او سپس به اشتراک گذاشت:

من تخصیص متوسطی به ارزهای دیجیتال دارم. علاوه بر این، من یک موقعیت معاملاتی دارم، که از سرمایه گذاری کامل به صفر می رسد، و می توانم بگویم در حال حاضر سرمایه گذاری متوسطی دارم.

 

او در مورد چشم انداز آینده خود برای ارزهای دیجیتال گفت:

من فکر می‌کنم با عبور از این افزایش نرخ‌ها در مقطعی از زمان، آینده روشنی خواهد داشت، بسیاری از آن به کاری که بانک مرکزی ما انجام می‌دهد بستگی دارد. بسیاری از آن به این بستگی دارد که چقدر در مورد مبارزه با تورم جدی هستیم.

 

جونز یکی از اولین مدیران صندوق های تامینی سنتی بود که بیت کوین را در پورتفولیوها توصیه کرد. در اکتبر سال گذشته، او گفت که کریپتو را به طلا به عنوان پوششی در برابر تورم ترجیح می دهد. او قبلا بیت کوین را به سرمایه گذاری در سهام های اولیه فناوری مانند اپل و گوگل تشبیه کرده بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا