مشکلات پیرامون NFTهای Lostworlds

به گفته Quaison Carter، یکی از بنیانگذاران و CMO پلتفرم NFT مبتنی بر مکان Lostworlds، توکن‌های غیرمثلی (NFT) به دلیل آنچه که او user friction نامید، هنوز به طور گسترده مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. با این حال، کارتر اصرار دارد که ارزش NFTها تا زمانی که جوامعی مایل به استفاده از آن‌ها هستند ادامه خواهد داشت.

 

نقش ایفا شده توسط جوامع PFP

در رابطه با فرآیند ورود کاربران، بنیانگذار Lostworlds پیشنهاد کرد که این کار را ساده‌تر کرده و مطمئن شوید که کاربر وقت صرف نمی‌کند تا بفهمد چگونه می‌تواند دارنده NFT شود.

 

وقتی از کارتر در مورد چالش‌های مرتبط با NFT‌های مبتنی بر مکان مانند جعل مکان پرسیده شد، کارتر ابراز تاسف کرد که چگونه چنین اقداماتی به کل صنعت آسیب می‌زند. او همچنین به طور خلاصه توضیح داد که چگونه شرکتش در تلاش است تا با این مشکل مقابله کند و در نتیجه به حفظ یکپارچگی تعاملات مبتنی بر مکان کمک کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا