تامین مالی ۲۰۰ میلیون دلاری Islamic Coin

Islamic Coin، مبلغ ۲۰۰ میلیون دلار از ABO Digital تضمین کرده است که کل بودجه دریافتی پروژه را به ۴۰۰ میلیون دلار می‌رساند. انتظار می‌رود آخرین افزایش سرمایه به پروژه کریپتو اجازه دسترسی به بودجه تا سقف ۲۰۰ میلیون دلار را بدهد و همچنین اطمینان حاصل شود که سکه پایداری کامل دارد.

 

انقلابی کردن بازار منطبق با شرع

Islamic Coin، دارایی دیجیتال منطبق با شریعت، ۲۰۰ میلیون دلار از ABO Digital، بازوی سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال گروه ABO تضمین کرده است. آخرین افزایش سرمایه کل بودجه‌ای که پروژه کریپتو دریافت کرده است را به ۴۰۰ میلیون دلار می‌رسد.

 

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، انتظار می‌رود تزریق سرمایه ABO Digital به دارایی‌های کریپتویی دسترسی به بودجه تا سقف ۲۰۰ میلیون دلار را بدهد و همچنین اطمینان حاصل کند که سکه پایداری کامل دارد.

 

امین ندجی، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال، با اشاره به تصمیم ABO Digital برای مشارکت با Islamic Coin، گفت:

ABO Digital از همکاری با Islamic Coin به عنوان یک ارائه‌دهنده مالی جایگزین هیجان زده است. این پروژه بلندپروازانه که توسط تیم stellar پشتیبانی می‌شود، با معرفی دیجیتالی کردن، بازار مطابق با شریعت را متحول می‌کند و باعث افتخار ماست که به عنوان شریک انتخاب شده ایم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا