اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچین

آیا ادغام برای اتریوم یک شکست محسوب می‌شود؟

در طول ۳۵ روز گذشته، اتریوم مقدار قابل توجهی از تسلط بر بازار را که منجر به ادغام شد، از دست داده است. در ۱۴ اوت ۲۰۲۲، اتریوم، دومین ارز دیجیتال پیشرو بر اساس ارزش بازار، تسلط بر بازار حدود ۱۹.۵ درصد داشت اما چهار روز پس از انتقال به اثبات سهام (PoS)، ۱۴ درصد کاهش یافت و به ۱۶.۵ درصد رسید.

 

در ۳۵ روز، تسلط اتریوم بر بازار ۱۴ درصد کاهش می‌یابد

ارزش بازار اتریوم در ماه گذشته پس از رسیدن به ۱,۹۹۶ دلار در هر واحد در ۱۴ اوت ۲۰۲۲ بسیار کاهش یافته است. در آن زمان، ارزش بازار اتریوم ۲۳۹.۷۴ میلیارد دلار بود و تسلط ETH بر بازار از ۱.۲۲۵ تریلیون دلار اقتصاد کریپتو تقریباً ۱۹.۵ درصد بود. تسلط بیت کوین در بازار در آن زمان تقریباً ۳۸.۲ درصد بود و ۳۵ روز پیش، ارزش بازار بیت کوین حدود ۴۷۰.۷۹ میلیارد دلار بود.

 

 

در حالی که تسلط BTC در بازار تقریباً ثابت مانده است، ارزش خالص ۱.۲۲۵ تریلیون دلاری اقتصاد کریپتو در ماه اوت به ۹۴۰ میلیارد دلار امروزی کاهش یافته است. اقتصاد کریپتو در ۲۴ ساعت گذشته ۶.۶ درصد ارزش دلاری را از دست داده است. تسلط اتریوم بر بازار اکنون به ۱۶.۵٪ کاهش یافته است، پس از اینکه ارزش بازار دومین دارایی ارز دیجیتال پیشرو از ۲۳۹ میلیارد دلار به ۱۶۶.۶۴ میلیارد دلار امروزی کاهش یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا