اخبار آلت‌کوین‌هااخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

آیا زمان خروج از DOGE فرا رسیده است!؟

گروهی از کارشناسان صنعت کریپتو می‌گویند اکنون زمان فروش دوج کوین است. اکثر کارشناسان انتظار دارند DOGE ارزش خود را به طور کامل از دست بدهد. یکی از کارشناسان این پنل، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا را مقصر محبوبیت ارز دیجیتال میم می‌داند، دوج کوین یک مبم کوین بود که واقعاً نباید به این نقطه می‌رسید.

 

از دست دادن تمام ارزش Dogecoin

پرتال مقایسه قیمت Finder پیش بینی های قیمت dogecoin (DOGE) خود را چهارشنبه به روز کرد. این پلتفرم توضیح داد که با استفاده از نظرسنجی های هفتگی و سه‌ماهه، پیش بینی های کارشناسان قیمت آتی دوج کوین را اندازه گیری می کند. آخرین نظرسنجی سه‌ماهه، که در ماه ژوئیه انجام شد، از یک هیئت متشکل از ۵۴ متخصص صنعت درباره نحوه عملکرد dogecoin در دهه آینده سؤال می‌کند.

 

از آنها پرسیده شد، آیا فکر می کنید DOGE ارزش خود را کاملاً از دست می دهد؟ ۵۵ درصد گفتند بله، ۲۱ درصد معتقدند که ارز رمزنگاری شده میم باز خواهد گشت و ۲۴ درصد گفتند که مطمئن نیستند. در مورد اینکه چه زمانی قیمت دوج کوین تمام ارزش خود را از دست خواهد داد، ۳ درصد گفتند که در طول سال اتفاق می‌افتد، ۱۲ درصد گفتند سال آینده، ۹ درصد آن را در سال ۲۰۲۴ می‌بینند و ۳۰ درصد گفتند که کریپتو میم ۲۰۲۵ یا بعد از آن ارزش خود را به طور کامل از دست خواهد داد. 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا