برنامه IRS برای کمک به رگولاتورهای خارجی

سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) در حال برنامه‌ریزی برای اعزام بازرسان به چهار کشور است که انتظار می‌رود در آنجا با استفاده از ارزهای دیجیتال و محصولات مالی غیرمتمرکز در جرایم مالی و مالیاتی جهانی مقابله کنند. به گفته سخنگوی مأمور جمع‌آوری مالیات، IRS می‌تواند موفقیت برنامه آزمایشی را با رتبه‌بندی توانایی همکاری بازرسان با نهادهای مجری قانون جهانی تعیین کند.

 

IRS برای کمک به سازمان‌های مجری قانون خارجی

بر اساس گزارش Techcrunch، سرویس درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) قرار است چهار مامور متخصص در جرایم سایبری و کریپتویی را به استرالیا، کلمبیا، آلمان و سنگاپور بفرستد. بر اساس این گزارش، اعزام چهار نماینده بخشی از برنامه آزمایشی سازمان جمع‌آوری درآمد است که بین ژوئن تا سپتامبر ۲۰۲۳ اجرا خواهد شد.

 

Carissa Cutrell، سخنگوی IRS، در این گزارش نقل می‌کند که ماموریت این چهار نماینده کمک به مبارزه با جرایم مالی با استفاده از ارزهای دیجیتال، تامین مالی غیرمتمرکز و ترکیب خدمات در جرایم مالی و مالیاتی بین‌المللی است. کاترل همچنین در مورد برنامه‌های احتمالی سرویس درآمد پس از پایان برنامه آزمایشی ۱۲۰ روزه صحبت کرد.

 

او گفت:

موفقیت برنامه آزمایشی به توانایی وابستگان برای همکاری و آموزش همتایان مجری قانون خارجی ما و ایجاد سرنخ برای تحقیقات جنایی بستگی دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا