اخبار آلت‌کوین‌ها

آغاز کار کاتالیزور بعدی Cardano در ژوئن + جزئیات

همانطور که توسط IOHK گزارش شده است، طبق اعلام تیم در تالار شهر کاتالیست، انتظار می‌رود Project Catalyst Fund9 در تاریخ ۱ ژوئن آغاز به کار کند. این پس از یک Fund8 موفق با برندگان اعلام شده است. صندوق کاتالیست پروژه آینده ۹ انتظار دارد بیش از ۱۰۰۰ پیشنهاد ارائه شود که ۱۶ میلیون دلار از ADA برای کمک های مالی و جوایز اکوسیستم در نظر گرفته شده است. Project Catalyst یک تلاش مشترک بین جامعه کاردانو و شرکت مادر کاردانو، IOHK، برای تشویق توسعه شبکه کاردانو است.

جامعه در طول هر دور تأمین مالی چالش هایی را در سراسر طیف وسیعی از پروژه های مرتبط با کاردانو فراهم می کند. سپس جامعه با ارائه طرح هایی که راه حل های مشخصی را تعریف می کند به این نگرانی ها پاسخ می دهد. جامعه به پیشنهادها رأی می‌دهد و انتخاب می‌کند که کدام یک از آنها تأمین مالی شود.

IOHK در به روز رسانی هفتگی توسعه خود، آمار مربوط به رشد شبکه را در نمودار به اشتراک گذاشت. در حال حاضر، ۹۴۳ پروژه در کاردانو در حال ساخت هستند، از ۹۲۵ پروژه قبلی. در مجموع ۸۵ پروژه اخیراً در Cardano راه‌اندازی شده است، در حالی که تعداد پروژه های NFT به ۵۶۵۶ افزایش یافته است. در طول هفته، Github در مجموع ۳۱۳۲ اتصال داشت، در حالی که توکن های بومی Cardano به ۴.۸ میلیون رسید. همچنین تعداد خط های پلوتوس ۲۷۱۴ عدد بوده است.

Vasil Hard Fork که برای ۲۹ ژوئن برنامه ریزی شده است، امیدوار است که پیشرفت های قابل توجهی را در Cardano و پلت فرم قرارداد هوشمند آن، Plutus ایجاد کند. یک نقشه راه پیشنهادی توسط IOHK قبل از رویداد Vasil Hard Fork ارائه شده است. پایان ماه می برای مرحله شبکه آزمایشی عمومی بسته تعیین شده است، در حالی که انتظار می‌رود Vasil در اوایل ژوئن در شبکه آزمایشی Cardano راه‌اندازی شود. همچنین مهلت پیشنهادی هارد فورک اصلی ۲۹ ژوئن تعیین شده است. IOHK در آخرین گزارش توسعه هفتگی خود بیان می‌کند که تیم‌های نود، دفتر کل و اجماع به آماده‌سازی برای Vasil Hard Fork ادامه می‌دهند.

 

قیمت کاردانو

کاردانو در هفته گذشته به پایین‌ترین سطح خود یعنی ۰.۳۹ دلار سقوط کرد، زیرا بازار ارزهای دیجیتال با فروش ارز مواجه شد. کاردانو در حال حاضر در حال تثبیت است و در حال تلاش برای ریباند است. Cardano به ازای هر داده CoinMarketCap با ۲.۳۵٪ کاهش در ۲۴ ساعت گذشته، ۰.۵۲ دلار معامله می شود. دارایی کریپتو در هفته گذشته ۳.۵۳ درصد افزایش یافته است.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا