اخبار آلت‌کوین‌ها

نهنگ ها ۳۷۲.۴ میلیارد توکن SHIB را به دست می آورند

طبق داده‌های WhaleStats، در حالی که دومین توکن بزرگ، Shiba Inu، در حال کاهش قیمت است، برخی از نهنگ‌ها از این فرصت استفاده می‌کنند تا با افت زیادی خرید کنند تا بعداً میم کوین های خود را با سود بفروشند. در بین این، SHIB به جایگاه بزرگترین دارایی از نظر ارزش دلار بازگشته است و یک کوین محبوب دیگر را از این موقعیت ممتاز خارج می کند.

 

نهنگ ها ۳۷۲.۴ میلیارد توکن SHIB را به دست می آورند

سرویس ردیابی رمزنگاری WhaleStats که ۱۰۰ کیف پول برتر در اتریوم، BNB و چندین زنجیره محبوب دیگر را دنبال می‌کند، در توییتی اعلام کرد که دو نهنگ بزرگ که اخیراً اغلب Shiba Inu را خریداری کرده‌اند، دو توده SHIB عظیم دیگر را به دست آورده‌اند.

“BlueWhale0073” 311,816,880,855 توکن به ارزش ۴,۸۰۱,۹۷۹ دلار خریداری کرده است. «Bombur» پس از پرداخت ۱۰۰۴۸۴۷ دلار برای این مبلغ رمزنگاری، ۶۰,۶۰۶,۰۰۲,۹۳۸ SHIB به کیف پول خود اضافه کرد.

 

انبار SHIB موجود در کیف پول “Bombur” اکنون به ارزش ۲۳,۱۴۸,۳۸۰ دلار از توکن میم است. “BlueWhale0073” یا SHIB را که خریده بود فروخته یا به کیف پول دیگری منتقل کرده است.

در میان دیگر توکن‌هایی که اوایل امروز توسط نهنگ‌های رمزنگاری برتر خریداری شد، ۱۶۶۵۱۹۹ دلار SAND و بیت کوین پیچیده (WBTC) به ارزش مجموع ۱۸۹۹۱۷۳۹ دلار است.

در ۹ می، «Bombur» نیز مقدار زیادی SHIB به مبلغ ۵۶,۹۴۶,۶۷۹,۲۱۷ خرید. در ۹ می، مجموع موجودی SHIB او ۱.۱۴ تریلیون کوین بود.

 

SHIB به عنوان بزرگترین هلدینگ احیا می شود، تعداد دارندگان آن افزایش می یابد

WhaleStats همچنین به اشتراک گذاشته است که Shiba Inu موفق شده است جایگاه بزرگترین دارایی معادل دلاری را که بزرگترین نهنگ‌های زنجیره اتریوم در اختیار دارند، به دست آورد.

دومین کوین بزرگ شیبا، توکن FTX را پس از از دست دادن این مکان در اوایل امروز به FTT از این موقعیت خارج کرد. علاوه بر این، تعداد کیف پول های دارای SHIB در ماه مه افزایش قابل توجهی را نشان داده است و بیش از ۷۰۰۰ کیف پول افزایش یافته است.

امتیاز دهید

علیرضا عظیمی

او مقاله نویس حرفه‌ای ارزیدو و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در کرج زندگی می کند. وی از سال 2019 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است و علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا