سرمایه‌گذاران به خارج از ایالات متحده می‌روند

آلر معتقد است که ایالات متحده باید در اسرع وقت یک چارچوب قانونی کریپتویی را اعمال کند. Jeremy Allaire، مدیر عامل Circle Internet Financial Ltd، استدلال کرد که سرمایه‌گذاران آمریکایی به دلیل فقدان مقررات مناسب و بحران رو به رشد بانکی می‌توانند به زودی محل خود را تغییر دهند. سقوط بانک سیلیکون ولی (SVB) در ماه مارس باعث ایجاد مشکلات شدید برای ناشر استیبل کوین شد. USDC از ارزش ثابت ۱ دلاری خود به ۰.۸۷ دلار کاهش یافت، پس از اینکه Circle در معرض ۳.۳ میلیارد دلار قرار گرفتن در معرض این موسسه مالی قرار گرفت. با این حال، با این مشکل کنار آمد و اطمینان داد که سرمایه‌گذاران تحت تأثیر قرار نخواهند گرفت.

 

لحظه بحرانی در ایالات متحده

در مصاحبه اخیر با بلومبرگ، آلر گفت که چالش‌های نظارتی آمریکا و سیستم بانکی متزلزل می‌تواند سرمایه‌گذاران را وادار کند که از ایالات متحده خارج شوند.

 

وی افزود:

ما شاهد حجم عظیمی از نگرانی‌های جهانی در مورد سیستم بانکی ایالات متحده هستیم. ما شاهد نگرانی در مورد محیط نظارتی در ایالات متحده هستیم.

 

فجایع متعدد در سال گذشته، از جمله سقوط Terra و سقوط FTX، لکه‌ای تیره بر کل حوزه ارزهای دیجیتال به جا گذاشته است، در حالی که بسیاری معتقدند این رویدادها به دلیل عدم نظارت مناسب رخ داده است.

 

آلر فکر می‌کند که دولت ایالات متحده باید به سرعت عمل کند و پیشرفت‌هایی را که اتحادیه اروپا، سنگاپور و هنگ کنگ اخیراً به دست آورده اند، برجسته می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا