سرمایه‌گذاران به دنبال پول نقد هستند

بر اساس نظرسنجی اخیر انجام شده توسط بانک آمریکا، سرمایه‌گذاران که بدبینی فزاینده آن‌ها را درگیر کرده است، به پول نقد پناه برده اند. این نظرسنجی حاکی از افزایش قابل توجه ۵.۶ درصدی ذخایر نقدی در ماه می است، زیرا سرمایه‌گذاران نگران خود را برای یک بحران اعتباری بالقوه و رکود آماده می‌کنند.

 

سرمایه‌گذاران ذخایر نقدی خود را افزایش می‌دهند و برای رکود آماده می‌شوند

سرمایه‌گذاران به طور فزاینده‌ای به سمت ذخایر نقدی جذب می‌شوند، همانطور که در نظرسنجی اخیر انجام شده توسط BOFA نشان می‌دهد که این حرکت را به عنوان پرواز به سمت ایمنی در حوزه معاملات مالی توصیف می‌کند. قابل ذکر است، قرار گرفتن در معرض سهام تا کنون به اوج خود در سال ۲۰۲۳ رسیده است، در حالی که BOFA بیشتر تاکید می‌کند که تخصیص اوراق به بالاترین سطح خود از سال ۲۰۰۹ رسیده است.

 

بین ۵ تا ۱۱ می، محققان BOFA این نظرسنجی را با تعامل با بیش از ۲۵۰ مدیر صندوق جهانی که بر بیش از ۶۵۰ میلیارد دلار دارایی نظارت داشتند، انجام دادند. بر اساس نظرسنجی BOFA، با نگرانی‌ها در مورد رکود احتمالی و بحران اعتباری، احساسات در حال تند شدن است و چرخشی نزولی به خود می‌گیرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا