اخبار آلت‌کوین‌ها

دزدی از خانه بنیانگذار Terra ترا!

به گزارش خبرگزاری یونهاپ ، فردی که قبلا متهم به ورود غیرقانونی به خانه یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Terraform Labs شده بود، در حال حاضر تحت تحقیقات پلیس در سئول است.

بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی پلیس، مظنون وارد مجتمع آپارتمانی که خانواده دو کوون در آن مستقر بودند، زنگ در را به صدا درآورد. متجاوز به دنبال کوون بود اما فقط همسرش را پیدا کرد که بعداً با پلیس تماس گرفت و از او محافظت کرد.

پس از اینکه مجریان قانون متجاوز را پیدا کردند و او را بازداشت کردند، این مرد به خبرنگاران گفت که از ۲ تا ۳ میلیارد وون ضرر کرده است که معادل حداقل ۲ میلیون دلار است. قصد اصلی او این بود که کوون را ترغیب کند تا مسئولیت از بین رفتن استیبل کوین و پروژه پشت آن و دردهایی که در بازار ارزهای دیجیتال ایجاد کرده است را به عهده بگیرد.

ایجاد Do Kwon و خود مدیر عامل در مرکز رکود بازار ارزهای دیجیتال به دلیل جداسازی دارایی استیبل کوین UST از دلار آمریکا ظاهر شدند.

TerraUSD یک ارز متناسب با یک دلار آمریکا است و به عنوان یک جایگزین ارز دیجیتال برای یک ارز پرکاربرد عمل می کند. معامله گران و سرمایه گذاران از استیبل کوین ها به عنوان پل بین دارایی های فیات و دیجیتال استفاده می کنند.

به دلیل کاهش سریع قیمت بیت کوین به زیر ۳۵۰۰۰ دلار، کاهش شدید UST عمدتاً ناشی از خروج عظیم نقدینگی از استیبل کوین بود. از آنجایی که TerraUSD به زیر ۰.۹۸ دلار سقوط کرد، سرمایه‌گذاران شروع به فروش دیوانه‌وار دارایی‌های UST خود کردند و فشار بیشتری را ایجاد کردند.

گروه بنیاد لونا فروش گسترده دارایی های خود را برای دفاع از میخ آغاز کرد، اما به دلیل سقوط BTC ، که وثیقه اصلی پشت UST بود، این بنیاد نتوانست آن را حفظ کند و نتوانست از افت بیشتر جلوگیری کند.

امتیاز دهید

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا