بازگشت سرمایه به کریپتو برای شروعی دوباره

بازارهای کریپتو برای چیزی که بسیاری معتقدند آخرین زمان این چرخه خرسی است، آماده شده اند.

 

پس از ریزش نهایی، بازگشت سرمایه به کریپتو انجام می‌شود

به گفته ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، بازگشت سرمایه در حال انجام است. این شرکت در گزارش هفته‌ای خود در ۵ دسامبر گفت که سقوط FTX باعث یکی از بزرگترین رویدادهای اهرم‌زدایی در تاریخ دارایی‌های دیجیتال شد.

 

از زمان سقوط FTX در اوایل نوامبر، بازارها دقیقاً بالاتر از پایین‌ترین سطح چرخه تجمیع شده اند. به‌علاوه، افزایش جزئی در فعالیت‌های زنجیره‌ای وجود داشته است، اما هیچ چیز آنقدر قابل توجه نیست که بتواند حرکت‌های بزرگ‌تر قیمت را تسریع کند.

 

گلس‌نود به بررسی میزان زیان‌هایی که تمام شرکت‌کنندگان بازار در جریان رویداد اهرم‌زدایی عظیم متوجه شدند، پرداخت.

 

این تخلیه‌ها در بازارهای کریپتو چیز جدیدی نیستند و حذف اجباری موقعیت‌های دارای اهرم بیش از حد برای کشف قیمت در بلندمدت سالم‌تر است. اهرم بالا به طور کلی برای هر طبقه دارایی ناپایدار است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا