اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهاناخبار صرافی‌ هااخبار قانون‌ گذاری

تحقیقات مربوط به Binance و Wazirx جدی‌تر می‌شود

اداره اجرای هند (ED) می‌گوید که ارزهای رمزنگاری شده بیشتری از جمله بیت کوین، تتر و توکن وزیرکس را مسدود کرده است. این اقدام بخشی از تحقیقات آن در مورد برنامه بازی موبایل E-Nuggets است. در آخرین اطلاعیه خود، ED فاش کرد که نزدیک به ۸۶ بیت کوین یافت شده در صرافی ارز دیجیتال Binance مسدود شده است.

 

مقامات هند ارزهای دیجیتال بیشتری را مسدود می کند: بیت کوین، تتر، توکن وزیرکس

اداره اجرای هند (ED) روز جمعه اعلام کرد که دو ارز دیجیتال دیگر را بر اساس قانون جلوگیری از پولشویی این کشور (PMLA) مسدود کرده است. ED آژانس مجری قانون و اطلاعات اقتصادی دولت هند است. جزئیات اطلاعیه می‌افزاید اداره اجرای (ED) ارزهای رمزنگاری شده WRX (توکن وزیرکس) و USDT (تتر) معادل ۴۷.۶۴ میلیون روپیه مسدود کرده است.

 

مقام هندی گفت که عامر خان، نثار احمد خان، E-Nuggets را راه‌اندازی کرد که با هدف کلاهبرداری از مردم طراحی شده بود. علاوه بر این، پس از جمع‌آوری مبلغ هنگفت از مردم، ناگهان برداشت از اپلیکیشن مذکور به بهانه‌های مختلف متوقف شد.

 

 

این آژانس توضیح داد که تحقیقاتش نشان داده است متهم مبلغی را که از طریق بازی E-Nuggets با استفاده از یک صرافی ارز دیجیتال به دست آورده است، منتقل کرده است. مبلغی معادل ۴۷.۶۴ میلیون روپیه در کیف پول وزیرکس متعلق به عامر خان و همکارانش پیدا شد که تحت PMLA مسدود شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا