تحقیقات علیه سم بنکمن فراید ادامه دارد

گزارش شده است که چندین عضو حزب دموکرات و کمیته‌های مبارزات انتخاباتی ایالات متحده توسط دادستان‌های فدرال به دلیل کمک‌های مالی مدیر عامل سابق FTX سم بنکمن فراید (SBF) و یکی دیگر از مدیران صرافی سقوط کرده ارزهای دیجیتال مورد بازرسی قرار می‌گیرند. پس از دستگیری بنکمن فراید، یک دادستان منطقه‌ای ایالات متحده گفت از هر شخص، نهاد یا کمپین سیاسی که پول مشتری دزدیده شده را دریافت کرده است، از شما می‌خواهیم که با ما همکاری کنید تا آن پول را به قربانیان بی‌گناه برگردانید.

 

دادستان‌های فدرال در مورد کمک‌های مالی سیاسی سم بنکمن فراید تحقیق می‌کنند

گزارش شده است که دفتر دادستان منطقه‌ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک تحقیقاتی را در مورد کمک‌های غیرقانونی سم بنکمن فراید (SBF) و دو مدیر سابق FTX آغاز کرده است.

 

پس از دستگیری بنکمن فراید در باهاما در هفته گذشته، دفتر دادستانی منطقه یک ایمیل به چند سازمان سیاسی دموکرات، از جمله دفاتر رسمی مبارزات انتخاباتی حزب، تعدادی از PACهای اصلی آن و کمپین‌های فردی برخی از سیاستمداران از جمله نماینده جفریز ارسال کرد.

 

درباره سم بنکمن فراید بیشتر بدانید.

 

نیویورک تایمز روز شنبه به نقل از افرادی که با این درخواست آشنا هستند گزارش داد، این ایمیل هر گونه اطلاعاتی در مورد کمک‌های مالی SBF، همکارانش و شرکت‌ها را می‌خواهد. این نشریه با اشاره به پرونده FTX به عنوان بزرگترین رسوایی‌های مالی مبارزات انتخاباتی در سال‌های اخیر خاطرنشان کرد که تحقیقات وزارت دادگستری به نظر می‌رسد تلاشی برای جمع‌آوری شواهد علیه بنکمن فراید و سایر مدیران سابق FTX باشد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا