معرفی کیف پول رمزنگاری وب۳ Robinhood

شرکت خدمات مالی آمریکایی Robinhood که دفتر مرکزی آن در Menlo Park، کالیفرنیا مستقر است، از راه‌اندازی کیف پول رمزنگاری جدید Web3 در روز سه‌شنبه خبر داد و گفت این محصول از شبکه بلاکچین Polygon پشتیبانی می‌کند. این برنامه در حال حاضر فقط برای کاربران iOS است و Robinhood نسخه بتای کیف پول Web3 را برای ۱۰,۰۰۰ مشتری در لیست انتظار شرکت عرضه می‌کند.

 

Robinhood کیف پول رمزنگاری Web3 را برای ۱۰,۰۰۰ مشتری منتخب راه‌اندازی کرد

در طول ۱۲ ماه گذشته، Robinhood Markets علاقه زیادی به ساخت محصولات و خدمات ارزهای دیجیتال نشان داده است. در پایان ژانویه ۲۰۲۲، Robinhood شروع به عرضه نسخه بتای کیف پول رمزنگاری خود کرد که از بیت کوین (BTC)، dogecoin (DOGE) و اتریوم (ETH) پشتیبانی می‌کند. در ماه آپریل، Robinhood شرکت کنندگان کیف پول رمزنگاری شده را به ۲ میلیون مشتری افزایش داد و در اواسط ماه می، شرکت خدمات مالی به انتشار کیف پول Web3 اشاره کرد.

 

نسخه بتای کیف پول Web3 در ابتدا از شبکه Polygon (MATIC) پشتیبانی می‌کند، یک بلاکچین اثبات سهام (PoS) که با اتریوم سازگار است. هر چیزی که به شبکه Polygon متصل است مانند پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز شخص ثالث (defi) و برنامه‌های غیرمتمرکز (dapps) از کیف پول Web3 رابینهود پشتیبانی می‌کند. Robinhood در روز سه‌شنبه توضیح داد که Polygon به دلیل هزینه‌های شبکه ارزان آن، به‌علاوه مقیاس‌پذیری و سرعت بالا انتخاب شده است.

 

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا