معرفی پشتیبانی از تسویه‌حساب یوان دیجیتال

Shanghai Clearing House، اولین موسسه تسویه‌حساب طرف مقابل در آسیا، از پرداخت‌های انجام شده با یوان دیجیتال حمایت می‌کند. بر اساس گزارش‌ها، این اقدام به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا تراکنش‌های کالاها را به صورت عمده انجام دهند و یوان دیجیتال، ارز دیجیتال بانک مرکزی چین (CBDC) را در بازارهای بین‌المللی تبلیغ کنند.

 

تسویه‌حساب شانگهای برای حمایت از یوان دیجیتال

Shanghai Clearing House، یکی از بزرگترین شرکت‌های طرف مقابل و تسویه‌حساب در آسیا و جهان، اخیراً پشتیبانی از عملیات و تسویه‌حساب‌ها را با استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی چین (CBDC)، یوان دیجیتال، معرفی کرده است. طبق گزارش‌های محلی، این موسسه به مشتریان خود اجازه می‌دهد تا پرداخت‌های انبوه کالاها را با یوان دیجیتال بدون هیچ کارمزدی در حال حاضر تسویه کنند.

 

برخی از کارشناسان بر این باورند که استفاده از یوان دیجیتال در یک تجارت بزرگ، کارایی را در مدیریت تسویه کالاها افزایش می‌دهد.

 

دونگ دنگسین، مدیر موسسه مالی و اوراق بهادار دانشگاه علم و فناوری ووهان، اظهار داشت:

راه‌اندازی این خدمات، تسویه مرزی کالاها را ایمن‌تر، سریع‌تر، کارآمدتر و مقرون به صرفه‌تر برای مؤسسات مالی و ارائه‌دهندگان خدمات خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا