معرفی توکن‌های SRC20 بیت کوین

با نزدیک به نه میلیون Ordinal، روندی که پس از آن به نام بیت کوین Stamps نامیده می‌شود، به نقطه عطفی نزدیک به ۵۰,۰۰۰ تمبر ثبت شده در بلاکچین بیت کوین نزدیک شده است. علاوه بر این، مفهوم بیت کوین Stamps، مشابه اقتصاد توکن BRC20، امکان ضرب کردن توکن‌های مثلی با استانداردی به نام SRC20 را برای کاربران فراهم کرده است.

 

Bitcoin Stamps به رکورد جدیدی می‌رسد

 

در حالی که توجه قابل توجهی به Ordinalها و اقتصاد BRC20 صورت گرفته است، روند تمبر بیت کوین هنوز نسبتاً ناشناخته است. از ۲۳ می ۲۰۲۳، ۴۶,۵۷۸ تمبر بیت کوین در بلاکچین BTC ثبت شده است که به نقطه عطف ۵۰,۰۰۰ نزدیک می‌شود. تعداد فعلی تمبرها را می‌توان در stampchain.io و rarestamp.xyz مشاهده کرد.

 

مجموعه‌های محبوب عبارتند از Pixel Gods ،۳GGS ،Eternai Rare ،Stamp Punks ،Stamp Wizards ،Stamp Pepes ،Stamp Pepes Not و Classic Arcade. این مجموعه‌ها برای مدت قابل توجهی در دسترس بوده اند و از طریق بازار rarestamp.xyz به فروش می‌رسند. اخیراً مفهوم جدیدی در کنار روند تمبر بیت کوین ظهور کرده است که به توکن‌های SRC20 معروف است. مشابه BRC20، این مفهوم توکن کاربران را قادر می‌سازد تا با استفاده از این فناوری، منابع توکن مثلی را مینت کنند.

 

وب‌سایت stampchain.io جزئیاتی را ارائه می‌کند:

SRC20 یک پروتکل حاشیه‌ای در بیت کوین استمپ است. ما سخت کار می‌کنیم تا ابزارهای نمایه‌سازی بسازیم و با بازارها همکاری کنیم. با این حال زود است. شما هنوز این توکن‌ها را در کیف پول خود نخواهید دید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا