معرفی Robinhood Connect توسط شرکت Robinhood

Robinhood گفت که این شرکت تا حدی از سقوط FTX سود برده است. پلتفرم معاملاتی سهام و کریپتوی رابین‌هود Robinhood Connect را معرفی کرده است که به سرمایه‌گذاران رمزارز اجازه می‌دهد مستقیماً رمزارز را خریداری کرده و با استفاده از یک کارت اعتباری، کریپتویشان را نگهداری کنند. این سرویس در حال حاضر با کیف پول‌های شخصی از جمله MyDoge و Slingshot فعال است و به زودی برای Phantom و Exodus عرضه خواهد شد.

 

Robinhood اکنون به کاربران امکان می‌دهد رمزارز را مستقیماً از کیف پول شخصی خود خریداری کنند

این رمپ فیات به کریپتو قرار است با شرکت‌هایی مانند MoonPay و Coinbase Pay رقابت کند، اما از شرکتی می‌آید که ارتباط نزدیک‌تری با امور مالی سنتی دارد. این ادغام به کاربران نیازی نخواهد داشت که برنامه Robinhood را برای تأمین مالی کیف پول خود باز کنند و به آنها اجازه می‌دهد رمزارز را مستقیماً در برنامه کیف پول خود خریداری کنند. با این حال، هر کسی که قبلاً یک حساب Robinhood داشته باشد می‌تواند با چند کلیک کیف پول خود را راه‌اندازی کند.

 

رابین‌هود در سال گذشته محصولات متعدد مرتبط با کریپتو را راه‌اندازی کرده است، از جمله کیف پول شخصی خود در IOS در ماه مارس، که بیش از ۱۰۰,۰۰۰ بار دانلود شده است. یکی از نمایندگان این شرکت در سخنرانی در Consensus 2023 گفت که پیامدهای FTX در واقع از برخی جهات به نفع Robinhood بوده است.

 

یوهان کربرات، مدیر کل کریپتو رابین‌هود روز پنجشنبه گفت:

رابینهود معتقد است که رمزارز سیستم عامل بعدی برای امور مالی خواهد بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا