معرفی Ethscriptions

در میان هیاهو و علاقه مداوم پیرامون Ordinalهای مشتق از بیت کوین، یکی از بنیانگذاران پادکست Capsule 21، چیزی به نام Ethscriptions را معرفی کرد، یک نوآوری مشابه که از قدرت بلاکچین اتریوم استفاده می‌کند. Ethscriptions، همانطور که در پلتفرم آنلاین ethscriptions.com توضیح داده شده است، روشی جدید برای ایجاد و اشتراک‌گذاری مصنوعات دیجیتال در اتریوم با استفاده از داده‌های فراخوانی تراکنش‌ها است.

 

Ethscriptions در مرکز Crypto Community قرار می‌گیرد

این آخر هفته، علاقه‌مندان به ارزهای دیجیتال درباره فناوری جدیدی بحث کرده اند که شبیه به Ordinalهای بیت کوین است، به جز اینکه این ایده از بلاکچین اتریوم استفاده می‌کند. مفهوم جدید Ethscriptions نام دارد و توسط یکی از بنیانگذاران پادکست Capsule 21 به نام Tom Lehman ساخته شده است. خالق Ethscriptions همچنین یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق genius.com است.

 

خالق این فناوری جدید را در طی یک رویداد فضایی توییتر که در ۱۶ ژوئن ۲۰۲۳ برگزار شد، به نمایش گذاشت. Middlemarch در همان روز موضوعی را در مورد این مفهوم نوشت و همچنین مجموعه‌ای به نام Ethereum Punks را معرفی کرد. Ethscriptions در اتریوم از طریق تراکنش‌های موفق با URLهای داده منحصر به فرد ایجاد می‌شوند.

 

Lehman توضیح داد:

محتوای تکراری نادیده گرفته می‌شود و همه نوع mime معتبر پشتیبانی می‌شوند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا