افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داشت

به گفته معاون پولی منطقه یورو، بانک‌های منطقه یورو سودآور هستند، اما منافع حاصل از نرخ‌های بهره بالاتر ممکن است کمتر از حد انتظار باشد. این مقام خاطرنشان کرد در حالی که بیشتر انقباض‌ها قبلاً انجام شده است، افزایش نرخ‌های بیشتری در راه است.

 

بانک‌های یورو از مبانی مستحکم برخوردار هستند و افزایش نرخ بهره ادامه خواهد داشت

معاون رئیس بانک مرکزی اروپا (ECB)، لوئیس دی گیندوس، در یک کنفرانس بانکی در اسپانیا گفت که آشفتگی در بخش بانکی منطقه یورو به دلیل مواجهه محدود با استرس بانکی در ایالات متحده و سوئیس و مقررات محافظتی بوده است.

 

این مقام عالی رتبه تاکید کرد:

بانک‌های منطقه یورو نیز به لطف پایه‌های محکم در زمینه‌های کلیدی مانند انعطاف‌پذیری، نقدینگی و سودآوری در حال تحمل طوفان هستند. با این حال، او همچنین فکر می‌کند که در میان چشم‌انداز چالش برانگیز که عدم اطمینان ایجاد می‌کند، جایی برای رضایت وجود ندارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا