سود سازمانی باعث افزایش بازار کریپتو می‌شود

در هفته گذشته، ارزش دارایی‌های کریپتو ۹.۶۲ درصد افزایش یافت و از ۱.۱۰ تریلیون دلار به ۱.۱۹ تریلیون دلار فعلی رسید. به غیر از استیبل کوین‌های فهرست شده، ۲۰ دارایی ارزهای دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار، همگی در این هفته پیشرفت کردند، زیرا ۱۱۰ میلیارد دلار به اقتصاد کریپتو تزریق شد.

 

جهش بازار کریپتو، رالی به رهبری پپه، استک، بیت کوین کش

در زمان نگارش این مقاله، پس از افزایش ۹.۶۲ درصدی در این هفته، اقتصاد کریپتو به ۱.۱۹ تریلیون دلار می‌رسد. معیارها نشان می‌دهد که بیت کوین (BTC) 15.8٪ افزایش یافت در حالی که اتریوم (ETH) 10.9٪ افزایش یافت.

 

با این حال، بسیاری از دارایی‌های دیجیتالی دیگر سودهای قابل توجهی بیشتری را تجربه کردند، همانطور که از داده‌های هفتگی cryptobubbles.net مشهود است. بر اساس داده‌ها، BCH ،XRD ،PEPE ،WOO ،ZIL و VET همگی افزایش دو رقمی را ثبت کردند.

 

میم کوین pepe (PEPE) در این هفته افزایش قابل توجهی ۶۲.۶ درصدی را تجربه کرد، در حالی که بیت کوین کش (BCH) بیش از ۸۶.۴ درصد جهش کرد. بیت کوین کش از نظر سود پیشتاز بود، در حالی که استک (STX) در هفت روز گذشته بیش از ۳۲ درصد افزایش یافت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا