بازرسی خانه رایان سلامه در مریلند

به گفته منابع ناشناس، خانه رایان سلامه، مدیر اجرایی سابق FTX Digital Markets، روز پنجشنبه توسط اداره تحقیقات فدرال ایالات متحده (FBI) مورد بازرسی قرار گرفت. دلایل این حمله ناشناخته است و سلامه و نماینده قانونی او هیچ اظهارنظری در مورد این وضعیت ارائه نکرده اند.

 

FBI جستجوی مرموزی را در خانه رایان سلامه، مدیر سابق FTX انجام می‌دهد

در ۲۷ آپریل ۲۰۲۳، گزارشی از نیویورک تایمز فاش کرد FBI خانه ۴ میلیون دلاری رایان سلامه، رئیس سابق بازارهای دیجیتال FTX را در پوتوماک، مریلند صبح پنجشنبه مورد تفتیش قرار داده است.

 

بر اساس اسناد دادگاه، سلامه که یکی از چهره‌های کلیدی FTX بود، به قانون‌گذاران در باهاما اطلاع داد که این شرکت چند روز قبل از فروپاشی خود از سرمایه مشتری سوء استفاده می‌کند. همانطور که خبرنگاران متیو گلدشتاین و دیوید یاف بلانی از تایمز اشاره کردند، این یورش توسط دو فرد مطلع از این موضوع فاش شد.

 

دلیل جستجوی روز پنجشنبه ناشناخته است و انگیزه جستجو در حد حدس و گمان است. رایان سلامه، که بیش از ۲۲ میلیون دلار به مبارزات انتخاباتی جمهوری‌خواهان در طول چرخه انتخابات ۲۰۲۲ ایالات متحده کمک کرد، یک کمک‌کننده مالی برجسته سیاسی بود.

 

علاوه بر این، سلامه در FTX Ventures Ltd، یکی از شرکت‌های تابعه FTX،در سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیون دلاری در ۸۰ Acres Farms، یک شرکت کشاورزی مستقر در اوهایو، نقش داشت. در حالی که مشخص نیست هدف سرمایه‌گذاری چه بوده است، سلامه در این فرآیند شرکت داشت.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا