اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

قوانین سختگیرانه‌تر ارزهای دیجیتال اندونزی

اندونزی در حال آماده شدن برای صدور قوانین جدید برای تشدید مقررات مبادلات رمزنگاری است. بر اساس چارچوب نظارتی بازنگری شده، دو سوم مدیران صرافی رمزارز باید شهروندان اندونزیایی باشند که در این کشور اقامت دارند.

 

اندونزی قصد دارد مقررات رمزنگاری را تشدید کند

وزیر تجارت این کشور و آژانس تنظیم مقررات معاملات آتی کالا (Bappebti) روز سه شنبه در جلسه استماع پارلمان در جاکارتا گفتند اندونزی در حال آماده شدن برای صدور قوانین جدید برای تشدید مقررات مبادلات رمزنگاری است. یکی از قوانین جدید مستلزم آن است که دو سوم مدیران صرافی‌های رمزنگاری شهروندان اندونزیایی باشند که در این کشور اقامت دارند.

 

Didid Noordiatmoko، سرپرست Bappebti، به پارلمان گفت:

به این ترتیب حداقل می‌توانیم در صورت بروز مشکل از فرار مدیران ارشد از کشور جلوگیری کنیم.

 

اقدام جدید به دنبال مشکلات مالی صرافی Zipmex متمرکز بر آسیای جنوب شرقی بود که مجبور به توقف برداشت‌ها شد.

 

صرافی‌های کریپتو نیز ملزم به استفاده از شخص ثالث برای ذخیره وجوه مشتری هستند. علاوه بر این، آنها از سرمایه‌گذاری مجدد دارایی‌های رمزنگاری ذخیره شده منع خواهند شد.

 

Jerry Sambuaga معاون وزیر تجارت پس از جلسه استماع پارلمان به خبرنگاران گفت:

ما نمی‌خواهیم مجوزها را مانند قبل صادر کنیم، بنابراین فقط برای مواردی که شرایط لازم را دارند و معتبر هستند این کار را انجام می‌دهیم.

 

او بدون اشاره به بازه زمانی مشخص اشاره کرد که Bappebti قوانین جدید را به زودی صادر خواهد کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا