سیستم پرداخت ملی جدید اندونزی

اندونزی در حال معرفی یک سیستم پرداخت ملی جدید است زیرا این کشور به تلاش‌های دلارزدایی و محافظت در برابر پیامدهای احتمالی ژئوپلیتیک ادامه می‌دهد. یک مقام ارشد بانک مرکزی گفت سیستم پرداخت جدید جایگزین ویزا و مسترکارت در موسسات و شرکت‌های دولتی خواهد شد. ما انتظار داریم که به زودی همه‌گیر شود.

 

اندونزی سیستم پرداخت ملی جدیدی ایجاد می‌کند

به گفته دیکی کارتیکیونو، رئیس بخش مدیریت استراتژیک و راهبری بانک اندونزی، اندونزی یک سیستم پرداخت ملی جدید را معرفی خواهد کرد که جایگزین ویزا و مسترکارت در موسسات و شرکت‌های دولتی خواهد شد.

 

این مقام بانک مرکزی روز دوشنبه به نقل از CNBC گفت:

بر اساس برنامه رئیس جمهور، انتقال به نظام پرداخت ملی به آرامی پیش می‌رود. ما انتظار داریم که به زودی این امر از جمله در شرکت‌های دولتی گسترش یابد.

 

رئیس بانک مرکزی توضیح داد که تصمیم اندونزی برای ایجاد سیستم پرداخت خود بسیار به موقع است و تاکید کرد که کشورهای جنوب شرق آسیا باید بالشتک ایمنی ایجاد کنند که از کسب و کارها و شهروندان عادی از افزایش عدم اطمینان مالی در غرب محافظت می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا