هند در حال کار بر روی اعمال مالیات GST بر کریپتو

طبق گزارش‌ها، وزارت دارایی هند در حال کار بر روی نحوه اعمال مالیات بر کالاها و خدمات (GST) برای تراکنش‌های ارزهای دیجیتال است. یک منبع به رسانه‌های محلی گفت درک بهتر از نحوه انطباق ارزهای دیجیتال در سیستم قانونی ما، پیش‌نیاز تصمیم‌گیری در مورد نرخ GST است.

 

مالیات بر کالاها و خدمات هند به زودی برای تراکنش‌های رمزنگاری اعمال می‌شود

لایومینت روز دوشنبه گزارش داد که وزارت دارایی هند در حال کار بر روی یک رژیم جامع مالیات کالا و خدمات (GST) است.

 

یک منبع به این نشریه گفت:

ما هنوز در مورد کاربرد GST در مورد دارایی‌های کریپتو بحث می‌کنیم. در حال حاضر این مالیات از خدمات اخذ می‌شود، بنابراین باید ببینیم که آیا دارایی‌های کریپتو به عنوان کالا یا خدمات اعلام می‌شوند یا خیر.

 

پیش از این، رسانه‌های محلی گزارش داده بودند که دولت در حال بررسی اعمال ۱۸ یا ۲۸ درصد GST بر دارایی‌های کریپتو است.

 

با این حال، این منبع گفته است:

ما می‌توانیم نرخ ویژه‌ای برای آن داشته باشیم. ممکن است لزوماً ۱۸٪ یا ۲۸٪ نباشد، شاید جایی بین آن. ما چند بحث در مورد آن داشتیم و به زودی به تصمیم خواهیم رسید.

 

 

منبع دیگری به این خبرگزاری توضیح داد:

درک بهتر نحوه قرار گرفتن ارزهای دیجیتال در سیستم حقوقی ما، پیش نیاز تصمیم‌گیری در مورد نرخ GST است.

 

GST فقط برای هزینه‌های مارجین یا خدمات اعمال خواهد شد و نه بر کل ارزش دارایی، این نشریه اعلام کرد که دولت همچنین در حال بررسی رفتار برخی از تراکنش‌ها مانند استخراج یا توکن‌های کریپتویی ایردراپ شده است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا