خودکشی سرمایه‌گذار هندی بیت کوین

جسد این مرد ده روز پس از ناپدید شدنش در رودخانه‌ای شناور پیدا شد. گزارش‌ها حاکی از غرق شدن یک مرد ۴۹ ساله ساکن کلکته هند در رودخانه هوگلی است. کالبد شکافی اولیه هیچ مدرکی دال بر خشونت پیدا نکرد و نشان می‌دهد که او خودکشی کرده است. این مرد ظاهراً روی سهام و بیت کوین سرمایه‌گذاری کرد و اشاره شده است که ضرر احتمالی در سرمایه‌گذاری او می‌تواند یکی از دلایل مرگ غیرطبیعی او باشد.

 

یک هندی دیگر از روی پل می‌پرد

یک پوشش اخیر خبر داد که پلیس هند جسد را در رودخانه هوگلی در چند مایلی شمال کلکته پیدا کرد. این فرد که نامش فاش نشد در ۱۶ آپریل ناپدید شده بود.

 

یکی از بستگان نزدیک این مرد به ماموران انتظامی گفت که به نظر نمی‌رسد مقتول مشکل اساسی داشته باشد. او با همسر و پسرش در آپارتمانی در جاده روی بهادر، یکی از بهترین مناطق کلکته، زندگی می‌کرد.

 

با این حال، تحقیقات بیشتر تخمین زد که او ممکن است مقداری وجوه را در سهام و بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده باشد، در حالی که رکود در این سرمایه‌گذاری‌ها می‌توانست او را مجبور به پایان دادن به زندگی خود کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا