هند در آستانه جهش اقتصادهای بزرگ است

در گزارش اخیر، تحقیقات گلدمن ساکس توضیح می‌دهد که هند قرار است تا سال ۲۰۷۵ از ژاپن، آلمان و ایالات متحده پیشی بگیرد و به دومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود. محققان این موسسه مالی رشد چشمگیر تولید ناخالص داخلی هند را پیش‌بینی می‌کنند.

 

گلدمن ساکس صعود هند به اقتصاد شماره ۲ جهان را پیش‌بینی می‌کند

سانتانو سنگوپتا، اقتصاددان موسسه تحقیقاتی گلدمن ساکس، در گزارشی با عنوان چگونه هند می‌تواند به دومین اقتصاد بزرگ جهان صعود کند»، توسعه قابل توجهی برای اقتصاد هند پیش‌بینی می‌کند. این گزارش افزایش تولید ناخالص داخلی هند را پیش‌بینی می‌کند و هند را به دومین اقتصاد بزرگ جهان تا سال ۲۰۷۵ تبدیل می‌کند.

 

این رشد تا حد زیادی به ترکیب جمعیتی سودمند هند مربوط می‌شود، که جمعیت در سن کار و افراد جوان یا مسن برای کار را متعادل می‌کند. این مطالعه نشان می‌دهد که کلید برای هند افزایش مشارکت نیروی کار و ارائه فرصت‌های آموزشی و توسعه مهارت فراوان است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا