اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار بیت‌ کویناخبار جهان

موضع نهایی هند در مورد قانونی بودن ارزهای دیجیتال

طبق گزارش‌ها، دولت هند در حال برنامه‌ریزی برای نهایی کردن موضع خود در مورد قانونی بودن ارزهای دیجیتال تا سه ماهه اول سال آینده است تا مطابق با گروه ویژه اقدام مالی (FATF) شود. یک مقام دولتی گفت ما پاسخ‌های خود را تا فوریه تا مارس ۲۰۲۳ نهایی خواهیم کرد چون ما باید تا ماه می به FATF پاسخ دهیم.

 

نهایی کردن موضع رمزنگاریهند

به گزارش Business Today، دولت هند در حال نهایی کردن موضع خود در مورد قانونی بودن ارزهای دیجیتال است تا پاسخ خود را به کارگروه اقدام مالی (FATF) برای ارزیابی متقابل کشورش تا اوایل سال ۲۰۲۳ ارائه کند.

 

به نقل از یک مقام دولتی، وزارت درآمد قبلاً نظرات خود را ارسال کرده است و وزارت امور اقتصادی اکنون موظف شده است تا پاسخی دقیق در مورد موضع هند در مورد قانونی بودن ارزهای دیجیتال آماده کند.

 

 

ارزیابی‌های متقابل FATF گزارش‌های عمیق کشوری است که اجرا و اثربخشی اقدامات برای مبارزه با پولشویی و تأمین مالی تروریسم را تحلیل می‌کند.

 

این مقام دولتی در ادامه به این نشریه گفت:

یکی از سوالاتی که باید به آن پاسخ دهیم، قانونی بودن ارزهای رمزپایه است، زیرا ما قبلاً شروع به مالیات بر آنها کرده ایم. ما پاسخ‌های خود را  فوریه تا مارس ۲۰۲۳ نهایی خواهیم کرد چون ما باید تا ماه می به FATF پاسخ دهیم.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا