افزایش حجم تراکنش‌های شبکه لایت کوین

بر اساس داده‌های اخیر، شبکه لایت کوین (LTC) به دلیل افزایش تعداد Ordinalها که روی بلاکچین اتفاق می‌افتد، افزایش قابل توجهی در فعالیت داشته است. ارزش این ارز دیجیتال در هفته گذشته بیش از ۱۳ درصد افزایش یافته است، اگرچه در ۲۴ ساعت گذشته کاهش یافته است. علاوه بر این، انتظار می‌رود شبکه لایت کوین پاداش بلاک خود را در کمتر از ۷۶ روز به نصف کاهش دهد.

 

فعالیت لایت کوین با Ordinalها باعث رونق تراکنش‌ها می‌شود

این هفته، لایت کوین حجم قابل توجهی از تراکنش‌ها را تجربه کرده است که نشان‌دهنده فعالیت اخیر در شبکه دوج کوین است. این فعالیت افزایش یافته در درجه اول به هجوم قابل توجه Ordinal نسبت داده می‌شود، به طوری که لایت کوین تا به امروز بیش از ۲.۵۸ میلیون ordinal را ثبت کرده است. افزایش تعداد کتیبه ها به طور قابل توجهی باعث افزایش حجم تراکنش های روزانه LTC در این هفته شده است.

 

در ۶ می ۲۰۲۳، تعداد تراکنش های روزانه LTC از ۴۰۰۰۰۰ گذشت. تا ۱۰ می، چهار روز بعد، LTC بیش از ۵۸۴۰۰۰ تراکنش را طبق مستند bitinfocharts.com پردازش کرده بود. تنها پنج روز بعد، در ۱۵ می، ماینرهای لایت کوین کمی بیش از ۵۰۰۰۰۰ تراکنش را تأیید کردند. از ۲۲ فوریه ۲۰۲۳ – زمانی که LTC کمی بیش از ۱۳۰۰۰ کتیبه Ordinal را ثبت کرد – این رقم در طی ۸۵ روز به میزان چشمگیر ۱۹۸۶۹۴٪ افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا