افزایش حجم پلتفرم‌های Liquid Staking Defi

بر اساس داده‌های اخیر، اکنون بیش از ده میلیون اتریوم در پلتفرم‌های مشتقات سهام مایع با ارزشی نزدیک به ۲۰ میلیارد دلار با نرخ ارز فعلی تضمین شده است. دو پروتکل مالی غیرمتمرکز (defi) سرمایه‌گذاری مایع پیشرو، Lido Finance و Rocket Pool، نرخ رشد ۳۰ روزه را از ۷.۵۷٪ تا ۹.۶۹٪ تجربه کردند.

 

پلتفرم‌های مشتقات سهامداری مایع اتریوم نزدیک به ۲۰ میلیارد دلار ارزش دارند با ۱۰ میلیون اتر قفل شده

از ۲ ژوئیه ۲۰۲۳، بیش از ده میلیون اتریوم (ETH) در پلتفرم‌های ردیابی مایعات قفل شده است. در زمان گزارش، تقریباً ۱۰.۱۱ ETH با ارزش ۱۹.۴۵۶ میلیارد دلار با استفاده از نرخ ارز امروزی قفل شده است. بر اساس گزارش defillama.com، پروتکل Lido، پروتکل مشتقات سهامداری مایع با رتبه برتر، سهم بازار قابل توجه ۷۴.۵۱ درصد را به خود اختصاص داده است، زیرا تا صبح یکشنبه در ساعت ۸:۰۰ صبح به وقت شرقی، حدود ۷,۵۳۰,۳۳۰ اتر را در اختیار دارد.

 

در هفته گذشته، ارزش کل لیدو (TVL) 1.90 درصد افزایش یافت در حالی که نرخ رشد ماهانه آن به ۷.۵۷ درصد رسید. TVL فعلی برنامه defi میزان ۱۴.۴۳ میلیارد دلار است. در همین حال، پلتفرم Wrapped Ether Defi Coinbase شاهد افزایش هفت روزه TVL به میزان ۳.۲۷ درصد بود، اگرچه در طول ماه افت جزئی ۰.۲۴ درصدی را تجربه کرد. در حال حاضر، پلتفرم مشتقات استیکینگ مایع کوین بیس، حدود ۱,۱۲۴,۱۳۰ اتر به ارزش ۲.۲۴ میلیارد دلار را تضمین می‌کند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا