افزایش تعداد تراکنش‌های روزانه بیت کوین

تراکنش‌های روزانه بیت کوین به دنبال افزایش شدید در سال جاری، به دلیل Ordinalها، به اوج خود نزدیک می‌شوند.

 

تعداد تراکنش های روزانه بیت کوین به ATH خود نزدیک می‌شود

شوق Ordinalهای بیت کوین بازگشته است و در نتیجه تراکنش‌های شبکه افزایش یافته است. در اول ماه می، ارائه‌دهنده تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode گزارش داد که تراکنش‌های روزانه به سطوح اوج نزدیک می‌شوند.

 

میانگین متحرک ۳۰ روزه برای این متریک به ۳۴۸,۷۰۰ تراکنش روزانه رسیده بود. علاوه بر این، سطح اوج در سال ۲۰۱۷ اندازه‌گیری شد که به طور میانگین به ۳۷۹,۰۰۰ تراکنش در روز رسید.

 

با این حال، این ارقام از میانگین متحرک گرفته شده است. طبق گزارش Blockchain.com، تعداد تراکنش‌های روزانه واقعی در ۳۰ آپریل به ۴۲۶,۸۱۴ افزایش یافت و از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷۰ درصد افزایش یافته است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا