افزایش تولید طلا در چین

شرکت‌های طلای فعال در چین سطح تولید خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ افزایش دادند. بر اساس گزارش‌های صنعت، صنعت طلای چین توانست سطح استخراج خود را بازیابی کند و به رقم‌هایی که قبل از همه‌گیری کووید دیده بود رسید و این کشور در یک رگه خرید طلا بی‌سابقه در پنج ماه گذشته قرار گرفت.

 

چین سطح تولید طلا را در سه ماهه اول بازیابی کرد

چین موفق شد سطح استخراج طلای خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ افزایش دهد. شرکت‌های چینی در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ تلاش‌های تولید خود را با پاداش مواجه کردند، زیرا معادن بزرگ توانستند تعداد خود را به سطح قبل از همه‌گیری بازگردانند.

 

طبق گزارش‌های انجمن طلای چین به نقل از خبرگزاری چینی شین‌هوا، معادن طلا که توسط بزرگترین شرکت‌های معدنی در چین اداره می‌شوند، ۳۲.۷۲ تن از این فلز گرانبها را در سه‌ماهه اول سال ۲۰۲۳ تولید کرده‌اند که تقریباً نیمی از طلای تولید شده در این کشور در آن زمان است.

 

چین با تولید ۳۷۲ تن طلا در سال ۲۰۲۲ بر اساس اعداد انجمن طلای چین، به عنوان بزرگترین تولید کننده طلا در جهان شناخته می‌شود که با پیش‌بینی‌های بدبینانه گزارش‌هایی که به کاهش این فعالیت به دلیل عوارض کووید در میان عوامل دیگر اشاره می‌کند، مخالفت می‌کند. با این حال، اعداد سال گذشته با ۴۵۳.۵ تن تولید شده توسط چین در سال ۲۰۱۶ فاصله زیادی دارد که بالاترین رقم در تاریخ این کشور است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا