اخبار ماینینگاخبار ارز دیجیتالاخبار بیت‌ کویناخبار جهاناخبار قانون‌ گذاری

افزایش استخراج بیت کوین در پالایشگاه‌ها

در نوامبر ۲۰۲۰، کلرادو سوزاندن گاز طبیعی و انتشار گاز خام در جو را ممنوع کرد. در حالی که این ایالت صد ساله دارای تعداد زیادی چاه نفت است، گزارش اخیر نشان می‌دهد که تقریباً نیمی از شرکت‌های نفت و گاز کلرادو در حال استفاده از سیستم‌های تبدیل انرژی گاز به بیت کوین هستند و این شرکت‌ها بیت کوین زیادی را به دست می‌آورند.

 

گزارش نشان می‌دهد که حداقل ۲۲ شرکت نفت و گاز مستقر در کلرادو بیت کوین استخراج می‌کنند

در ۲۹ اوت ۲۰۲۲، Mark Jaffe، نویسنده کلرادو سان، گزارش داد که شرکت‌های نفت و گاز مستقر در کلرادو با استخراج‌کنندگان بیت کوین همکاری می‌کنند و توضیح می‌دهند که چگونه آنها مقدار زیادی سکه تولید می‌کنند. Jaffe توضیح می‌دهد که حداقل نیمی از پالایشگاه‌های نفت و گاز با استفاده از سیستم‌های کاهش شعله گاز و تبدیل انرژی برای استخراج بیت کوین در ایالت غنی از گاز طبیعی کلرادو، بیت کوین زیادی به دست آورده اند.

 

افزایش تعداد سایت‌های کاهش شعله‌های بیت کوین در کلرادو جالب است زیرا ناظر نظارتی ایالت، کمیسیون حفاظت از نفت و گاز کلرادو (COGCC)، شعله‌ور شدن گاز طبیعی را ممنوع کرده است. اساساً، اگر هر شرکت نفت و گازی بخواهد در ایالت کلرادو فعالیت کند، باید به یک خط لوله متصل شود تا گاز اضافی را کاهش دهد.

 

اگر یک شرکت  نتواند مقررات را رعایت کند، COGCC عملیات را تعطیل خواهد کرد. گزارش Jaffe توضیح می‌دهد که COGCC از این شرکت‌های نفت و گاز که از راه‌حل‌های تبدیل انرژی گاز به بیت کوین استفاده می‌کنند آگاه است. یک سخنگوی COGCC، مگان کسل، به خبرنگار کلرادو سان (CS) گفت که قطعاً همه چیز در رادار ما قرار دارد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا