اخبار دیفای (DEFI)اخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

افزایش فعالیت‌ها در Lido

انتظار می‌رود که اتریوم در عرض سه روز از شبکه بلاکچین اثبات کار (PoW) به نسخه اثبات سهام (PoS) از طریق The Merge تبدیل شود. پیش از این انتقال، پروژه استیکینگ Lido فعالیت بسیار بیشتری را شاهد بوده است زیرا ارزش قفل شده در پروتکل در این هفته بیش از ۱۳ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، توکن حاکمیت لیدو دائو پروژه در هفت روز گذشته ۲۵.۴ درصد در برابر دلار آمریکا افزایش یافته است.

 

Lido TVL این هفته ۱۳ درصد بالاتر می‌رود

هفته گذشته در مورد پروژه مالی غیرمتمرکز (defi) Lido گزارش دادیم زیرا این پروژه قبل از The Merge با تقاضای بیشتری روبرو شد. Lido Finance یک پروژه سهامداری لیکویید است که به افراد امکان می‌دهد دارایی‌های رمزنگاری خود را به منظور جمع‌آوری سود سهام wrap کنند، اما این فرآیند همچنین به مالکان این امکان را می‌دهد تا دارایی‌ها را به شیوه‌ای non custodial نگهداری کنند و همچنین بتوانند آنها را معامله کنند.

 

لیدو راه‌حل‌های لیکویید استیکینگ را برای بلاکچین‌هایی مانند اتریوم، سولانا، پالیگان، پولکادات و کوساما ارائه می‌کند. با این حال، بیشتر ارزش قفل شده در Lido از اتر قفل شده ناشی می‌شود، زیرا ETH نشان دهنده ۷.۶۱ میلیارد دلار از ۷.۸۱ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده Lido (TVL) است.

 

درباره Lido بیشتر بدانید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا