افزایش کسب و کار ریپل در ایالات متحده

ریپل، یک شرکت خدمات ارزهای دیجیتال و حواله، انتظار دارد پس از حکم اخیر که مشخص می‌کند توکن XRP لزوماً یک اوراق بهادار نیست، خدمات خود را به مشاغل مستقر در ایالات متحده ارائه دهد. استوارت آلدروتی، CLO ریپل، اظهار داشت که این شرکت امیدوار است در این سه ماهه با مشتریان احتمالی صحبت کند.

 

Ripple در مورد فرصت‌های تجاری ایالات متحده امیدوار است

ریپل انتظار دارد فرصت‌های تجاری خود در ایالات متحده پس از حکم مهمی که مشخص کرد XRP، توکن مورد استفاده این شرکت در برخی از راه‌حل‌های خود، لزوماً یک اوراق بهادار در ظاهر آن نیست، افزایش یابد. در مصاحبه‌ای با CNBC، ریپل CLO استوارت آلدروتی توضیح داد که این شرکت آماده است تا با مشتریان بالقوه‌ای که می‌خواهند راه‌حل‌های آن را یکپارچه کنند، تماس بگیرد.

 

آلدروتی بیان کرد:

من فکر می‌کنم امیدواریم که این تصمیم به مشتریان مؤسسات مالی یا مشتریان بالقوه آرامش دهد تا حداقل وارد شوند و در مورد مشکلاتی که در تجارت خود با مشکلات واقعی در دنیای واقعی از نظر ارزش جابه‌جایی در مرزها بدون تحمیل هزینه‌های ناپسند دارند، صحبت کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا