افزایش فروش توکن‌های غیرمثلی در این هفته

در بحبوحه یک هفته پرتلاطم برای بازار ارزهای دیجیتال، فروش توکن‌های غیرمثلی (NFT) انعطاف‌پذیری نشان داده و فروش هفتگی ۷.۷۴ درصدی را تجربه کرده است که در مجموع به ۱۸۱.۸۲ میلیون دلار رسیده است. داده‌ها همچنین نشان می‌دهد که افزایش ۴۱ درصدی در خریداران NFT در طول هفته وجود داشته است که از تعداد خریداران ثبت شده در هفته قبل پیشی گرفته است.

 

با وجود افت بازار کریپتو، فروش NFT نزدیک به ۸ درصد افزایش یافت

از مجموع فروش این هفته، بلاکچین اتریوم (ETH) سهم قابل توجهی را به مبلغ ۱۲۴.۷ میلیون دلار داشت، در حالی که ۲۲.۶۶ میلیون دلار از بلاکچین Solana (SOL) بود. با توجه به معیارهای cryptoslam.io، در حالی که فروش NFT مبتنی بر ETH کاهش جزئی ۱.۷۵٪ را تجربه کرد، فروش NFT مبتنی بر SOL تا ۸۸.۱۹٪ افزایش یافت. پنج زنجیره برتر که بالاترین فروش NFT را در هفت روز گذشته ثبت کرده اند عبارتند از ETH ،SOL ،MATIC ،BNB ،Immutable X.

 

Bored Ape Yacht Club (BAYC) با فروش ۱۶.۳۸ میلیون دلار به عنوان بهترین مجموعه NFT در این هفته ظاهر شد. فروش BAYC طی هفت روز گذشته ۶۴.۰۷ درصد افزایش یافت و در صدر ۸ مجموعه برتر NFT در هفته قرار گرفت. Mad Lads (8.4 میلیون دلار)، Azuki (7.5 میلیون دلار)، Mutant Ape Yacht Club (4.97 میلیون دلار) و کاپیتانز (۴.۸۴ میلیون دلار) با بنرهای Blocklords (3.8 میلیون دلار)، مجموعه The Heist NFT (4.5 دلار) از نظر فروش دنبال می‌شوند و کارت‌های تجارت دیجیتال ترامپ (سری ۲) (۳.۳۳ میلیون دلار) فهرست را تکمیل می‌کنند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا