افزایش تراکنش‌های Dogecoin

بلاکچین Dogecoin از زمان آغاز به کار توکن‌های DRC20 شاهد افزایش قابل توجهی در فعالیت تراکنش بوده است. در مقایسه با سایر شبکه‌های برجسته، Dogecoin با حجم قابل توجهی از تراکنش‌های پردازش شده خود برجسته است. آمارهای اخیر نشان می‌دهد که یک نقطه عطف بی‌سابقه در ۲۷ می ۲۰۲۳ به دست آمده است، زیرا تعداد تراکنش‌های DOGE به رکورد بیش از ۲ میلیون افزایش یافت.

 

فعالیت انتقال دوج کوین افزایش میابد

شبکه پیشرو در میم کوین، Dogecoin، غول‌های شبکه‌ای مانند بیت کوین و اتریوم را در رقابت برای تسویه تراکنش‌های روزانه پشت سر گذاشته است. در حالی که بیت کوین در طول هفته گذشته به طور میانگین روزانه بین ۴۰۰,۰۰۰ تا ۵۳۲,۰۰۰ تراکنش تایید شده داشته است و اتریوم روزانه تقریباً یک میلیون تراکنش را پردازش می‌کند، Dogecoin از هر دوی آنها پیشی گرفته است.

 

از ۲۲ می، شبکه Dogecoin به طور مداوم بیش از یک میلیون تراکنش در روز را تأیید کرده است که در ۲۳ می به ۱.۴۲ میلیون تراکنش رسیده است. شنبه، ۲۷ می شاهد نقطه عطفی برای شبکه Dogecoin بود که به بالاترین حد خود رسید و ۲,۰۷۹,۰۷۰ تراکنش را پردازش کرد.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا