تحلیل فاندامنتالتحلیلتحلیل آلت‌ کوین‌ ها

افزایش و کاهش Maker (MKR) در بحبوحه رکود بازار

همانطور که توسط IntoTheBlock گزارش شده است، در حالی که کل بازار ارزهای دیجیتال با رکود مواجه شده است، Maker دیروز تا ۵۰٪ افزایش یافت ولی پس از آن، به دلیل شرایط ریزشی بازار، با کاهش قیمت مواجه شد. Maker (MKR) توکن حاکمیتی MakerDAO و Maker Protocol است که به کاربران اجازه می‌دهد تا استیبل کوین DAI را صادر و مدیریت کنند.

 

نوسانات ارز Maker

Maker’s MKR شاهد افزایش قابل توجهی تا ۹۳ درصدی بود و به بالاترین حد روزانه ۲,۲۸۴ دلار در ۱۱ می رسید، زیرا توکن MKR و استیبل کوین DAI از سقوط سریع استیبل کوین UST Terra بهره بردند، که در حال حاضر به ۰.۱۴ دلار کاهش یافته است.

با توجه به داده‌های CoinMarketCap، MKR در حال حاضر با قیمت ۱,۱۱۲ دلار معامله می‌شود که کاهش قیمت ۱۵ درصدی را در ۲۴ ساعت گذشته نشان می‌دهد و برخی از سودهای قبلی را کاهش داده است. همانطور که Terra UST همچنان در حال سقوط بی سابقه است، MKR، ارز دیجیتالی که به ایجاد بزرگترین رقیب UST، ارز DAI کمک می کند، در پاسخ به آن افزایش یافته است.

UST و DAI در طول زمان همبستگی معکوس نشان داده اند. با توجه به این واقعیت که DAI در حال حاضر سرمایه گذاری مطمئن تر دو رقیب است، MKR در طول رکود بازار فعلی، در اوایل دیروز محبوبیت ویژه ای پیدا کرده بود.

در حالی که UST نوسانات را تجربه کرده است و از ۱ دلار به پایین ترین سطح ۰.۲۶ دلار سقوط کرده بود، DAI کاملا ثابت مانده است. با ادامه سقوط LUNA، ارز MKR در زمان‌های سخت شاهد صعود است، زیرا برخی سرمایه‌گذاران ممکن است از این فرصت استفاده کنند و تغییر کنند.

در حالی که سودمندی اقدامات برای پیوند مجدد UST در حال حاضر نامشخص است، Do Kwon بیانیه جدیدی برای جامعه Terra صادر کرد و برنامه های بازیابی را بیان کرد. او اظهار داشت:

قبل از هر چیز، تنها راه رو به جلو، جذب عرضه استیبل کوین است که می خواهد قبل از اینکه UST شروع به بازگرداندن کند، خارج شود. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. ما چندین اقدام اصلاحی برای کمک به مکانیسم برای جذب عرضه پیشنهاد می کنیم.

 

در زمان انتشار، LUNA Terra در بحبوحه سقوط چشمگیر قیمت، نزدیک به ۰.۶۴ دلار معامله می شود.
امتیاز دهید

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا