در آینده متاورس آشکار و اجتناب‌ناپذیر خواهد بود

لوکاز لی، مدیر عامل Affyn، می‌گوید علیرغم موانع زیادی که در حال حاضر پذیرش جریان اصلی را غیرممکن می‌کند، متاورس در نهایت زمانی بالغ می‌شود که دروازه‌هایی که نقطه دسترسی برای ورود به بی‌شمار متاورس‌ها را تشکیل می‌دهند، وارد جریان شوند. لی گفت که وقتی به این نقطه رسید، ورود و خروج از متاورس به آسانی مثل سفارش دادن شام از یک برنامه اینترنتی خواهد بود.

 

چرا P2E به جریان اصلی کمک نکرده است؟

لی همچنین گفت که او معتقد است واقعیت افزوده (AR)، به جای واقعیت مجازی، نقش کلیدی در متاورس ایفا خواهد کرد. رئیس Affyn، یک متاورس بازی و کسب درآمد، گفت این به این دلیل است که AR می‌تواند به طور یکپارچه در برنامه‌هایی که ما هر روز استفاده می‌کنیم ادغام شود.

 

مدیر عامل شرکت همچنین نظرات خود را در مورد اینکه چرا مدل بازی برای کسب درآمد (P2E) به ادعاهای تبلیغاتی عمل نکرده است و آنچه که او به عنوان مدل بازی Web3 پایدارتر می‌داند، ارائه کرد. او همچنین توضیح داد که چرا با وجود شروع‌های اشتباه بسیاری که تاکنون دیده است، همچنان به متاورس اعتقاد دارد. در اینجا بقیه پاسخ‌های لوکاز لی به سوالاتی که از طریق تلگرام برای او ارسال شده است را مشاهده می‌کنید.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا