اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتال

حساب کاربری عمران خان هک شد

عمران خان، نخست وزیر سابق پاکستان و رئیس کنونی یکی از بزرگترین احزاب سیاسی در این کشور، تایید کرده است که حساب اینستاگرام وی در معرض خطر قرار گرفته و هکرها از آن برای تبلیغ یک کلاهبرداری اعطای ارزهای دیجیتال استفاده کرده اند.

 

اکانت اینستاگرام عمران خان هک شد و از آن برای تبلیغ کلاهبرداری رمزنگاری استفاده شد

عمران خان، نخست وزیر سابق پاکستان و رئیس فعلی حزب (Tehreek-e-Insaf) تحریک انصاف پاکستان (PTI)، یکی از بزرگترین احزاب سیاسی در این کشور، ظاهراً تایید کرد که حساب اینستاگرامش روز دوشنبه هک شده است.

 

او به نشریه داون گفت که حساب کاربری او به زودی با کمک متا، مالک فیس بوک و اینستاگرام بازیابی شد. او توضیح داد که خودش این حساب را که ۷.۴ میلیون دنبال کننده دارد، نظارت می کند و خاطرنشان کرد که هکرها یک لینک ارز دیجیتال و تصویری از توییت ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا را به این حساب ارسال کردند.

 

پیوند ارز رمزنگاری شده در حساب این سیاستمدار به یک سایت هدیه ارز دیجیتال با ماسک و شرکتش، اسپیس ایکس منتهی می شود. کلاهبرداران ادعا می کنند که بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، دوج کوین (DOGE) و لایت کوین (LTC) می‌دهند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا