اخبار هک و امنیتاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار دیفای (DEFI)اخبار صرافی‌ ها

safepal: تغییرات مهم درباره تأیید هویت بایننس DApp

در وبسایت safepal بروزرسانی‌ای درباره‌ی تغییرات مهم تأیید هویت بایننس DApp اعلام شد که برای کمک به حمایت از تلاش‌های بایننس در زمینه شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) صورت گرفته است. این امر حفاظت از کاربر و مبارزه با جرایم مالی را بیشتر می کند.

تغییرات مهم تأیید هویت در سیف پل

SafePal اولین کیف پول غیرمتمرکز ارز دیجیتال است که تجربه تجارت Binance را در اپلیکیشن موبایل SafePal پیاده سازی می کند. از طریق Binance Trading DApp، کاربران می توانند به محصولات و خدمات تجارت Binance در برنامه SafePal دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده کنند.

بایننس به عنوان یکی از بزرگترین پلتفرم های تجاری در صنعت، محصولات و خدمات خود را به طور مداوم بررسی می کند تا تغییرات و بهبودها را در پرتو استانداردهای انطباق جهانی در حال تحول تعیین کند. طبق آخرین شرایط خدمات Binance، برای افزایش حفاظت از کاربر و ارائه یک محیط رمزنگاری امن برای همه، SafePal تغییرات زیر را در DApp تجارت Binance در برنامه SafePal اعمال می‌کند:

از ساعت ۰۰:۰۰ صبح UTC در ۱۲ می ۲۰۲۲، همه کاربران جدید برای دسترسی به DApp تجارت بایننس در برنامه SafePal، از جمله سپرده‌ها، معاملات و برداشت‌های ارزهای دیجیتال، ملزم به تکمیل تأییدیه میانی هستند.

 

از ساعت ۰۰:۰۰ صبح UTC در ۱۲ مه ۲۰۲۲، کاربران فعلی که هنوز تأیید میانی را تکمیل نکرده اند، مجوزهای حساب خود را به طور موقت به فقط برداشت تغییر می دهند، با خدمات محدود به برداشت، لغو سفارش، بسته شدن موقعیت و بازخرید. پس از تکمیل تأیید میانی، کاربران می‌توانند دسترسی کامل به DApp معاملاتی Binance را در برنامه SafePal از سر بگیرند.

 

این تغییرات فقط برای Binance Trading DApp در برنامه SafePal اعمال می شود. همه محصولات و خدمات غیرمتمرکز دیگر، از جمله ارسال، دریافت، تعویض، کسب درآمد، DAppstore و موارد دیگر تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

 

SafePal اکیداً به کاربران توصیه می‌کند برای جلوگیری از تأخیر در فرآیند تأیید و محدودیت در دسترسی، تأیید صحت بایننس میانی خود را سریعاً تکمیل کنند. برای دستورالعمل های دقیق، لطفا به آموزش اینجا مراجعه کنید.

 

SafePal این اقدامات را برای کمک به حمایت از تلاش‌های بایننس در زمینه شناخت مشتری (KYC) و مبارزه با پولشویی (AML) اعلام می‌کند. این امر حفاظت از کاربر و مبارزه با جرایم مالی را بیشتر می کند.

علی دوشابچی

علاقه ی اصلی او در زمینه‌ی اخبار ارز دیجیتال و رویه‌ی بازار است. فعالیت اصلی وی از سال 2017 پس از کسب 2 سال تجربه در قسمت های مختلف مقاله نویسی ، دنیای بلاک‌چین و امنیت شبکه های آن شروع شد. پس از کسب تجربیات شاخص او به عضویت تیم حرفه ای اطلاع رسانی و تحلیل و بررسی ارزیدو پیوست.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا