دستور توقف فوری شرکت ارزهای دیجیتال Abra

طبق یک دستور توقف اضطراری از سوی هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس، شرکت ارزهای دیجیتال Abra ورشکسته یا تقریباً ورشکسته است. این پرونده ادعا می‌کند که گروهی از تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار دولتی در حال تحقیق در مورد Abra بوده اند و گروه کاری با ویلیام بارهیت، بنیانگذار شرکت، در مارس ۲۰۲۳ مصاحبه کرده است.

 

رگولاتورهای ایالتی تگزاس با استناد به ادعای ورشکستگی علیه شرکت کریپتو ابرا، دستور توقف صادر کردند

هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس (TSSB) دستور توقف اضطراری را علیه شرکت آبرا و شبکه زیرمجموعه‌های آن صادر کرده است. در این اخطار ادعا شده است که آبرا و شرکت‌های وابسته به آن به طور جمعی ورشکسته یا تقریباً ورشکسته هستند. این سفارش همچنین Plutus Financial، Plutus Lending ،Abra Boost و بنیانگذار شرکت، William John Bill Barhydt را نام برد.

 

ادعاهای TSSB حاکی از آن است که در سال ۲۰۲۲، برهیت شرکت را به چندین نهاد تغییر ساختار داد و سرمایه‌گذاری در Abra Earn، یک حساب سپرده‌گذاری دارایی دیجیتال را به سرمایه‌گذاران غیرمجاز و معتبر در ایالات متحده فروخت. دستور TSSB علاوه بر این ادعا می‌کند که گروه کاری از تنظیم‌کنندگان اوراق بهادار دولتی در حال تحقیق در مورد Abra هستند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا