هشدار صندوق بین‌المللی پول درباره نکول بدهی آمریکا

صندوق بین‌المللی پول (IMF) نسبت به عواقب بسیار جدی برای ایالات متحده و اقتصاد جهانی در صورت عدم تعهد ایالات متحده به تعهدات بدهی خود که ممکن است در اول ژوئن باشد، هشدار داده است. مدیر ارتباطات صندوق بین‌المللی پول گفت با هم جمع شوند، به اجماع برسند و موضوع را در اسرع وقت حل کنند.

 

هشدار صندوق بین‌المللی پول درباره نکول بدهی آمریکا

صندوق بین المللی پول (IMF) هشدار داده است که عدم پرداخت تعهدات بدهی ایالات متحده عواقب بسیار جدی بر اقتصاد آمریکا و اقتصاد جهانی خواهد داشت.

 

از جولی کوزاک، مدیر ارتباطات صندوق بین‌المللی پول، در یک نشست مطبوعاتی در روز پنجشنبه درباره تأثیر ضربه‌ای بر اقتصاد جهانی، به‌ویژه برای بازارهای نوظهور، بحران سقف بدهی که اکنون بین کاخ سفید و کنگره اتفاق می‌افتد و چشم‌انداز یک نکول احتمالی در اوایل ژوئن سؤال شد. 

 

او پاسخ داد:

توجه به این نکته مهم است که این بحث‌ها در ایالات متحده در زمانی انجام می‌شود که برای اقتصاد جهانی بسیار دشوار است. ارزیابی ما این است که در صورت عدم پرداخت بدهی ایالات متحده، پیامدهای بسیار جدی نه تنها برای ایالات متحده بلکه برای اقتصاد جهانی نیز خواهد داشت و ما قویاً طرف‌های در ایالات متحده را تشویق می‌کنیم تا برای دستیابی به اجماع برای رسیدگی فوری به این موضوع گرد هم آیند.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، با بیت کوین در سال 2011 آشنا شد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر کریپتو بوده است و هم یک تریدر بازار ارزهای دیجیتال و بیش از 5000 مقاله در زمینه بلاکچین و ارزهای دیجیتال نوشته است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم‌های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و کریپتو نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا