اخبار جهاناخبار ارز دیجیتال

کمک مالی صندوق بین المللی پول به بریتانیا!؟

رئیس استراتژی‌های کلان جهانی Mizuho Securities هشدار داده است که کمک مالی صندوق بین المللی پول ممکن است در آینده بریتانیا باشد. علاوه بر این، یک وزیر دارایی سابق هشدار داد که بریتانیا در حال ورود به یک رکود طولانی و شدید است و تاکید کرد که این بدترین رکود از سال ۱۹۹۰ و حتی قبل از آن است.

 

یک استراتژیست در مورد امکان کمک مالی صندوق بین المللی پول برای بریتانیا بحث می‌کند

پیتر چتول، رئیس استراتژی‌های کلان جهانی در Mizuho Securities، در مصاحبه‌ای با بلومبرگ، چشم‌انداز خود را برای اقتصاد بریتانیا به اشتراک گذاشت. او توضیح داد که نخست وزیر جدید بریتانیا، لیز تراس، قول سیاست‌های مالی را داده است که دولت بریتانیا توان پرداخت آن را ندارد. او همچنین انتظار ندارد که بانک مرکزی انگلیس بتواند به این زودی تورم را به حدود ۲ درصد برساند.

 

استراتژیست میزوهو گفت:

من به دو بحران بالقوه فکر می کنم که این موضوع مرا به یاد آنها می‌اندازد.

 

وی با اشاره به اینکه یکی از آنها مکانیسم نرخ ارز اروپا در سال ۹۲ است، گفت:

سپس به احتمال کمک مالی صندوق بین المللی پول فکر می‌کنم، مانند سال ۱۹۷۶.

 

تراس، وزیر خارجه سابق بریتانیا، جانشین بوریس جانسون شد و روز سه‌شنبه توسط ملکه الیزابت به عنوان نخست‌وزیر جدید بریتانیا منصوب شد. در سپتامبر ۱۹۷۶، زمانی که پوند به پایین‌ترین حد خود رسید، دولت کارگر جیمز کالاگان از صندوق بین المللی پول درخواست وام ۳.۹ میلیارد دلاری کرد که بزرگترین مبلغ درخواستی از صندوق بین المللی پول در آن زمان بود.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا