اخبار قانون‌ گذاریاخبار ارز دیجیتالاخبار بلاکچیناخبار جهان

IMF و تنظیم مقررات ارزهای دیجیتال

وزیر دارایی هند، نیرمالا سیتارامان، از صندوق بین المللی پول (IMF) خواسته است تا در تنظیم دارایی‌های رمزنگاری شده نقش اصلی را ایفا کند. کریستالینا جورجیوا، مدیر عامل صندوق بین‌المللی پول می‌گوید این سازمان جهانی آماده همکاری با هند در زمینه تغییرات آب و هوا، مقررات ارزهای دیجیتال و سایر چالش‌های جهانی کنونی است.

 

هند می‌خواهد صندوق بین‌المللی پول مقررات رمزنگاری رهبری کند

نیرمالا سیتارامان وزیر دارایی هند روز چهارشنبه با کریستالینا جورجیوا، مدیر عامل و رئیس هیئت اجرایی صندوق بین المللی پول (IMF) در دهلی نو دیدار کرد. این دو درباره طیف گسترده‌ای از موضوعات، از جمله ریاست آتی هند در G20 و مقررات ارزهای دیجیتال بحث کردند.

 

به گفته وزارت دارایی هند، سیتارامان و جورجیوا در مورد اهمیت تنظیم دارایی‌های رمزنگاری و نیاز به داشتن یک رویکرد هماهنگ جهانی برای این موضوع بحث کردند. علاوه بر این، وزیر دارایی هند از صندوق بین المللی پول خواست تا نقش اصلی را در این زمینه ایفا کند.

 

بیانیه سیتارامن در نشستی با صندوق بین‌المللی پول و بانک جهانی در ماه آپریل، درخواست او برای یک چارچوب نظارتی جهانی برای ارزهای دیجیتال را تکرار کرد. رئیس دارایی هند نسبت به خطرات پولشویی و تأمین مالی تروریسم که همه کشورها را تحت تأثیر قرار می‌دهد هشدار داد و خاطرنشان کرد که هیچ کشوری نمی‌تواند به تنهایی از عهده این خطرات برآید. او تاکید کرد که دارایی‌های رمزنگاری تنها زمانی قابل تنظیم هستند که کشورها با هم همکاری کنند.

 

جورجیوا پس از دیدار با وزیر دارایی، روز چهارشنبه توییت کرد و تأیید کرد که صندوق بین المللی پول آماده همکاری با وزیر دارایی هند در مورد تغییرات آب و هوا، مقررات ارزهای دیجیتال و سایر چالش‌های جهانی کنونی است.

امیر مشایی

امیر که دانشجوی فناوری اطلاعات بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون هم یک مبشر بوده است و هم یک تریدر. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا