بازی ایلوویوم + آموزش بازی illuvium

بازی ایلوویوم

ایلوویوم یک بازی نقش آفرینی فانتزی آینده است که توسط یک سازمان مستقل غیرمتمرکز (DAO) به نام Illuvium DAO بر روی بلاکپچین اتریوم توسعه یافته است. ایلوویوم به عنوان یک بازی غیرمتمرکز، مجموعه NFT و مبارزات خودکار ساخته شده بر روی شبکه اتریوم توصیف شد.

در ایلوویوم، بازیکنان در یک جهان باز سه بعدی غوطه ور می شوند تا جانورانی شبیه خدایان به نام ایلوویال را کشف و ضبط کنند.

Illuvials که بازیکنان جمع‌آوری می‌کنند با NFT در بلاکچین اتریوم با ارزش واقعی نمایش داده می‌شوند. بازیکنان از ایلوویال‌هایی که جمع‌آوری کرده‌اند برای نبرد با سایر بازیکنان برای بردن اتر (ETH) استفاده می‌کنند.

برای کسب اطلاعات در رابطه با دیگر بازی‌ها، مقاله بازی های NFT را مطالعه نمایید.

 

گیم پلی بازی ایلوویوم

مانند هر بازی نقش آفرینی، بازیکنان باید شخصیت خود را به دلخواه شخصی سازی کنند.

بازی با برخورد یک سفینه فضایی به دنیای بیگانه با محیط های متنوع، حوادث آب و هوایی شدید، آب و هوای متفاوت و جانوران عجیب آغاز می شود.

سپس بازیکنان نقش یک شکارچی را بر عهده می‌گیرند که باید کاوش کند، جانوران را بگیرد و شروع به باز کردن قفل ابلیسک‌های عجیب کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد سریع سفر کنند و نقشه بیشتری را کشف کنند.

Illuvium یک بازی جهان باز است که بر روی Unreal Engine 4 توسعه یافته است. این موتور به مناطق و محیط های دقیق اجازه می دهد تا آن را در بین بازی های قبلی مبتنی بر بلاکچین متمایز کند. پس از ضبط، Illuvials و سایر موارد درون بازی به عنوان NFT در کیف پول بازیکن وجود خواهند داشت.

 

گیم پلی ایلوویوم

 

ایلوویال ها به چه چیزی گفته میشود؟

ایلوویال ها جانوران افسانه ای هستند که زندگی ایلوویوم را هدایت می کنند. هر یک از آنها با وابستگی ها و طبقات مختلفی همراه است، که به آنها اجازه می دهد تا در موقعیت های مختلف، نقاط قوت و استعدادهای متمایز را نسبت به یکدیگر حفظ کنند.

بیش از ۱۰۰ نوع ایلوویال در سراسر جهان این بازی وجود دارد که متعلق به طبقات مختلف با شباهت ها و تفاوت های زیادی هستند. به همین دلیل، برخی از ایلوویال ها در طول نبرد به خوبی با هم هماهنگ می شوند و این درحالی است که برخی دیگر ممکن است اصلا هماهنگ نباشند.

این تنوع همچنین به ایلوویال های حریف بستگی دارد و موقعیت ها و مسابقات جالبی را ایجاد می کند.

 

کلاس های یازی ایلوویال

 • Fighter
 • Rogue
 • Psion
 • Empath

 

ایلوویال ها چیست؟

 

عناصر قدرت در بازی ایلوویال

 • Water
 • Fire
 • Earth
 • Air
 • Nature

ایلوویال‌های قدرتمندتر می‌توانند همزمان به دو عنصر وابسته باشند و ترکیب‌های مختلفی را امکان‌پذیر کنند. ایلوویال‌ها حتی می‌توانند یک شباهت مشابه را دو بار روی هم بگذارند، و به ایلوویال اجازه می‌دهند که در آن یک وابستگی قوی‌تر شود.

به عنوان مثال، هوا و آب را می توان برای ایجاد یک Illuvial یخبندان ترکیب کرد، در حالی که دو قرابت آتش را می توان برای ایجاد یک Illuvium جهنمی روی هم قرار داد.

ترکیب طبقات و وابستگی ها هنگام نبرد بسیار مهم است. اگر بازیکنی یک Illuvial (طبیعت + طبیعت) رشد بیش از حد را در مقابل یک Illuvial جهنمی (آتش + آتش) انتخاب کند، احتمالاً تجربه بدی خواهد داشت.

در حالی که نمایش NFT Illuvials در کیف پول های رمزنگاری ذخیره می شود، Illuvials درون بازی در مواردی به نام خرده ذخیره می شوند. شما می توانید خرده ها را به عنوان توپ های پوکی در پوکمون در نظر بگیرید.

همانطور که ایلوویال ها از نظر قدرت متفاوت هستند، خرده ها نیز از نظر قدرت متفاوت هستند. ایلوویال های قوی تر به خرده های قوی تری نیاز دارند. تجربه رزمی به ایلوویال‌ها اجازه می‌دهد قوی‌تر شوند، قدرت‌های خود را افزایش دهند و سطح خود را بالا ببرند.

 

lluviDEX در گیم پلی ایلوویوم چیست؟

 

lluviDEX در گیم پلی بازی illuvium چیست؟

پس از خواندن این مطلب، ممکن است درک بهتری از گیم پلی ایلوویوم گسترده و منحصر به فرد داشته باشید، البته به سیستم نبرد، سیستم کاردستی، سیستم ماینینگ و سایر سیستم ها اشاره نمی کنیم. IlluviDEX یک ویژگی آشکار است که در مکالمه قابل اجتناب نیست.

IlluviDEX یک بازار NFT برای Illuvium است که توسط DAO مدیریت می شود. بازیکنان مجاز هستند هر گونه NFT درون بازی مانند Illuvials، سلاح، زره، پوسته و بسیاری موارد دیگر را در اینجا معامله کنند. 

علاوه بر این، این NFT های Illuvium، مانند بسیاری از NFT های دیگر، می توانند در سایر بازارهای مبتنی بر بلاکچین مبادله شوند، و آنها را به ویژه برای سرمایه گذاران جذاب می کند.

 

چگونه با ایلوویوم ها بازی کنیم؟

اگر می‌خواهید فوراً بازی Illuvium را شروع کنید، در اینجا مراحل اساسی وجود دارد که باید دنبال کنید:

 • مرحله ۱: به Illuvium.io بروید و روی “ثبت نام” کلیک کنید تا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید.
 • مرحله ۲: تمام اطلاعات مورد نیاز حساب خود را وارد کنید.
 • مرحله ۳ : ثبت نام را در ایمیل خود تأیید کنید.
 • مرحله ۴ : برای شروع یک بازی، Illuvium را دانلود و نصب کنید.

 

بازی ایلوویوم رایگان است؟

Illuvium یک گزینه رایگان برای بازی در سرور Tier 0 را در اختیار کاربران قرار می دهد که می توانند از آن به عنوان یک تجربه بازی آزمایشی برای درک بازی و آماده سازی عملی استفاده کنند. در نتیجه، برای خرید NFT های درون بازی برای پیوستن به میدان های نبرد واقعی Illuvium، که همه گیمرهای شجاع در آن شرکت می کنند، به بودجه خاصی نیاز است.

 

آیا ایلوویوم برای بازی رایگان است؟

 

چگونه از بازی ایلوویوم کسب درآمد کنیم؟

در ایلوویوم، بازیکنان Play-to-Earn ممکن است برای موفقیت سودآور به مهارت های بازی نیاز داشته باشند. در اینجا ممکن است ابزارهای امیدوارکننده ای در مورد نحوه کسب درآمد از ایلوویوم وجود داشته باشد.

 • گزینه ۱: یک تیم استراتژیک Illuvial را صف آرایی کنید و وارد عرصه نبرد یا مسابقاتی شوید تا با دیگر بازیکنان مسابقه دهید. این پیروزی با توکن های ILV اهدا می شود
 • گزینه ۲ : به جای شرکت در حالت مبارزه، فقط می توانید با استفاده از توکن های ILV خود، روی نتیجه آن مسابقات شرط بندی کنید. پیش‌بینی صحیح با توکن‌های ILV پاداش داده می‌شود، در حالی که پیش‌بینی نادرست منجر به از دست دادن توکن‌های شما می‌شود.
 • گزینه ۳: همانطور که قبلاً گفته شد، شکار Illuvials برای فروش در IlluviDEX یک روش ساده بازی برای کسب درآمد در Illuvium است. اگر Illuvial های تازه پیدا شده و غیرمعمول را که اولین بار در Illuviary ثبت شده اند معامله کنید، سود شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد.
 • گزینه ۴ : قرار دادن توکن های ILV برای به حداکثر رساندن بازده برای سرمایه گذاران دارای سرمایه غنی توصیه می شود.

 

شما عزیزان میتونید از طریق این لینک “بازی های NFT” بیشتری رو ببنید و آشنا بشید.

 

منحصر به فرد بودن بازی Illuvium در بین بازی های NFT

نوآوری گرافیک بصری ایلوویوم آن را از سایر بازی های ویدیویی غیر سنتی متمایز می کند.

هنگام توسعه یک تجربه همه جانبه و سینمایی در جهان باز Illuvium، توسعه دهنده Unreal Engine 4، یک موتور رندر فوتورئالیستی را در ترکیب قرار می دهد.

ما این تصور را خواهیم داشت که در طول بازی ها واقعاً در ایلوویوم زندگی می کنیم، همانطور که در دنیای واقعی زندگی می کنیم. در نتیجه، ایلوویوم به یکی از شناخته شده ترین بازی های مبتنی بر بلاکچین در حال حاضر تبدیل شده است.

یکی دیگر از موارد جدید ایلوویوم، بازار NFT آن است که به عنوان “IlluviDEX” شناخته می شود. ۵% از کارمزد تراکنش

 

توکن بازی ایلوویوم، توکن ILV

توکن ایلوویوم که اغلب با نام ILV شناخته می شود، یک ارز دیجیتال ERC-20 است که بر روی بلاکچین اتریوم ساخته شده است. این توکن به عنوان موتوری برای سوخت رسانی به اکوسیستم ایلوویوم و پاداشی برای انجام ماموریت ها استفاده می شود.

علاوه بر این، دارندگان ILV می توانند توکن های خود را با SILV، یک ارز مجازی که می تواند در ایلوویوم استفاده شود، مبادله کنند.

 

توکن ایلوویوم (ILV)

 

سازمان غیرمتمرکز ایلوویوم Illuvium DAO

یک سازمان مستقل غیرمتمرکز، یا DAO ، مجموعه‌ای از افراد است که توسط کد و الگوریتم‌ها از طریق یک زنجیره بلوکی به جای یک مقام مرکزی مانند یک تیم اجرایی اداره می‌شوند. به طور معمول، DAO ها توسط قانون اکثریت در میان جمعی از کاربران هدایت و اداره می شوند.

دارندگان توکن ILV می توانند از توکن های خود برای معرفی افراد برای عضویت در “شورای ایلویناتی”، گروه منتخبی که مسئول اداره DAO است، استفاده کنند. سپس افراد نامزد شده نامزد شورای ایلوویناتی می شوند و یک دوره رای گیری ۷۲ ساعته شروع می شود که منجر به انتخاب پنج نفر به شورا می شود که بر پلتفرم حکومت خواهند کرد.

این افراد منتخب مسئول اعمال تغییرات به نفع DAO هستند.

 

رای گیری درجه دوم در بازی Illuvium

رای گیری درجه دوم روشی از رای دادن است که به رای دهندگان اجازه می دهد قدرت نسبی ترجیح خود را بیان کنند.

به عنوان مثال، اگر ۱۰۰ نفر در مورد یک سری موضوعات رای می دادند و ۵۱ نفر از رای دهندگان به سختی به موضوعی اهمیت می دادند در حالی که ۴۹ نفر دیدگاه پرشور داشتند، نتیجه به نفع آن اقلیت پرشور خواهد بود.

در ابتدایی‌ترین سطح، رای‌دهی درجه دوم با دادن تعداد معینی از رأی‌دهندگان به هر رأی‌دهنده و اجازه دادن به آن‌ها برای خرج کردن رأی‌های خود به هر نحوی که می‌خواهند کار می‌کند.

 اگر رای‌دهنده‌ای در مورد موضوعی آگاه‌تر باشد و در نتیجه نظر محکم‌تری داشته باشد، ممکن است رای بیشتری را روی آن موضوع خاص صرف کند. Illuvium DAO از رای گیری درجه دوم برای حفظ انصاف هر چه بیشتر در DAO استفاده می کند.

امتیاز دهید

مرتضی علیپور

دانشجوی ارشد مدیریت سیستم های اطلاعاتی، برنامه نویس و طراح سایت - علاقمند به یادگیری مداوم در حوزه IT و تکنولوژی - محقق ارزهای دیجیتال و گاهی یک تریدر

دیدگاهتان را بنویسید

استفاده از هرگونه کلمات غیراخلاقی و توهین به اشخاص ممنوع است. انتشار دیدگاه غیر مرتبط به مطلب، تبلیغاتی، قراردادن اطلاعات شخصی و لینک‌های نامرتبط غیر مجاز است. انتشار تمامی دیدگاه‌ها نیاز به تایید مسئولین سایت دارد. دیدگاهی که از قوانین تخطی کرده باشد تایید نشده وممکن است حساب کاربر نیز مسدود شود. در صورت بروز هرگونه سو استفاده از حقوق مادی و معنوی سایت ارزیدو حق پیگیری قانونی آن را دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا